Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація місцевих рад поповнилася вінницьким відділенням

У Вінницькій області утворене Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад. Вінниччина стала першим регіоном, який створив місцевий підрозділ даного громадського об’єднання.

25 березня на організаційному засіданні за участю голови обласної Ради, його заступників та голів усіх районних рад області рішення про утворення Регіонального відділення було прийняте одностайно.
Також учасники засідання обрали Раду відділення, голову та його заступників. Очільником організації став голова облради Сергій Татусяк, його заступниками – 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський та голова Калинівської районної ради Юрій Браніцький.
Вітаючи колег із створенням Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області, Сергій Татусяк зазначив, що чекає від самоврядців «активної наступальної позиції» у відстоюванні питань місцевого самоврядування.
– Ми сьогодні створили орган, з яким не мають права не рахуватися в центрі, – наголосив С.Татусяк.
Найближчим часом установчі документи про створення Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області буде надіслано у центральний офіс Асоціації для затвердження.

 

Повернутись Створено: 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація