Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація місцевих рад поповнилася вінницьким відділенням

У Вінницькій області утворене Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад. Вінниччина стала першим регіоном, який створив місцевий підрозділ даного громадського об’єднання.

25 березня на організаційному засіданні за участю голови обласної Ради, його заступників та голів усіх районних рад області рішення про утворення Регіонального відділення було прийняте одностайно.
Також учасники засідання обрали Раду відділення, голову та його заступників. Очільником організації став голова облради Сергій Татусяк, його заступниками – 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський та голова Калинівської районної ради Юрій Браніцький.
Вітаючи колег із створенням Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області, Сергій Татусяк зазначив, що чекає від самоврядців «активної наступальної позиції» у відстоюванні питань місцевого самоврядування.
– Ми сьогодні створили орган, з яким не мають права не рахуватися в центрі, – наголосив С.Татусяк.
Найближчим часом установчі документи про створення Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області буде надіслано у центральний офіс Асоціації для затвердження.

 

Повернутись Створено: 25 березня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація