Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація місцевих рад поповнилася вінницьким відділенням

У Вінницькій області утворене Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад. Вінниччина стала першим регіоном, який створив місцевий підрозділ даного громадського об’єднання.

25 березня на організаційному засіданні за участю голови обласної Ради, його заступників та голів усіх районних рад області рішення про утворення Регіонального відділення було прийняте одностайно.
Також учасники засідання обрали Раду відділення, голову та його заступників. Очільником організації став голова облради Сергій Татусяк, його заступниками – 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський та голова Калинівської районної ради Юрій Браніцький.
Вітаючи колег із створенням Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області, Сергій Татусяк зазначив, що чекає від самоврядців «активної наступальної позиції» у відстоюванні питань місцевого самоврядування.
– Ми сьогодні створили орган, з яким не мають права не рахуватися в центрі, – наголосив С.Татусяк.
Найближчим часом установчі документи про створення Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області буде надіслано у центральний офіс Асоціації для затвердження.

 

Повернутись Створено: 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація