Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація місцевих рад поповнилася вінницьким відділенням

У Вінницькій області утворене Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад. Вінниччина стала першим регіоном, який створив місцевий підрозділ даного громадського об’єднання.

25 березня на організаційному засіданні за участю голови обласної Ради, його заступників та голів усіх районних рад області рішення про утворення Регіонального відділення було прийняте одностайно.
Також учасники засідання обрали Раду відділення, голову та його заступників. Очільником організації став голова облради Сергій Татусяк, його заступниками – 1-й заступник голови ОР Ігор Кревський та голова Калинівської районної ради Юрій Браніцький.
Вітаючи колег із створенням Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області, Сергій Татусяк зазначив, що чекає від самоврядців «активної наступальної позиції» у відстоюванні питань місцевого самоврядування.
– Ми сьогодні створили орган, з яким не мають права не рахуватися в центрі, – наголосив С.Татусяк.
Найближчим часом установчі документи про створення Регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Вінницькій області буде надіслано у центральний офіс Асоціації для затвердження.

 

Повернутись Створено: 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація