Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк попрацював разом із чечельницькими депутатами

21 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у роботі сесії Чечельницької районної ради. Депутати розглядали питання соціального захисту інвалідів та одиноких непрацездатних громадян, зайнятості населення, галузей освіти й охорони здоров’я. Але головними питаннями порядку денного стали звіт голови районної державної адміністрації Миколи Качинського про соціально-економічний розвиток району та начальника фінансового управління РДА П.Шпака про виконання районного бюджету у першому півріччі 2011 року.
У своєму виступі Микола Качинський зауважив, що Чечельницький район цьогоріч одним із перших в області завершив жнивну кампанію і вийшов за врожайністю на кращі результати.
– Ми зібрали 58 тисяч тонн ранніх зернових, що на 11 тисяч більше, ніж торік. А загальний вал зернових має перевершити 100 тисяч тонн, – поінформував голова РДА.
Очільник району зазначив, що непоганий прогноз на врожай цукрових буряків дозволяє наступного року збільшити посівні площі під цукристі на 1 тисячу гектарів. Також місцеві посадовці планують переглянути орендну ставку на землю (зробити її більшою, ніж нинішні 3%), а відтак за рахунок цього збільшити надходження до бюджету.
Після робочих питань засідання депутати взялися за нагальні та болючі для району, користуючись нагодою попросити сприяння у їхньому вирішенні голову облради Сергія Татусяка.


З-поміж іншого реалізація медичної реформи у районі передбачає створення ще однієї станції швидкої допомоги, а також введення в дію соціальної лікарні. За словами голови РДА, для відкриття останньої не вистачає 190 тисяч гривень, відтак з проханням посприяти у виділенні коштів Микола Качинський звернувся до Сергія Татусяка.
Також районний голова звернувся до обласної влади за сприянням у будівництві траси республіканського значення, що з’єднує Вінниччину та Одещину, через село Стратіївка.
– Обласний бюджет дуже обмежений, тому виділити кошти в повному обсязі на ми не можемо на ці об’єкти. Але шукати можливості вирішення поставлених районними депутатами питань, я зобов’язуюся, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради також закликав своїх чечельницьких колег активно включитися у роботу над стратегією розвитку територіальних громад району та Вінниччини в цілому.
– Ви мусите самостійно закладати фундамент розвитку своєї громади і вказувати на ті важелі, які допоможуть вийти району і області на новий рівень добробуту, – зауважив Сергій Татусяк.
Після сесійної роботи голова облради здійснив особистий прийом громадян – жителів Чечельницького району.

 

Повернутись Створено: 23 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація