Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк попрацював разом із чечельницькими депутатами

21 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у роботі сесії Чечельницької районної ради. Депутати розглядали питання соціального захисту інвалідів та одиноких непрацездатних громадян, зайнятості населення, галузей освіти й охорони здоров’я. Але головними питаннями порядку денного стали звіт голови районної державної адміністрації Миколи Качинського про соціально-економічний розвиток району та начальника фінансового управління РДА П.Шпака про виконання районного бюджету у першому півріччі 2011 року.
У своєму виступі Микола Качинський зауважив, що Чечельницький район цьогоріч одним із перших в області завершив жнивну кампанію і вийшов за врожайністю на кращі результати.
– Ми зібрали 58 тисяч тонн ранніх зернових, що на 11 тисяч більше, ніж торік. А загальний вал зернових має перевершити 100 тисяч тонн, – поінформував голова РДА.
Очільник району зазначив, що непоганий прогноз на врожай цукрових буряків дозволяє наступного року збільшити посівні площі під цукристі на 1 тисячу гектарів. Також місцеві посадовці планують переглянути орендну ставку на землю (зробити її більшою, ніж нинішні 3%), а відтак за рахунок цього збільшити надходження до бюджету.
Після робочих питань засідання депутати взялися за нагальні та болючі для району, користуючись нагодою попросити сприяння у їхньому вирішенні голову облради Сергія Татусяка.


З-поміж іншого реалізація медичної реформи у районі передбачає створення ще однієї станції швидкої допомоги, а також введення в дію соціальної лікарні. За словами голови РДА, для відкриття останньої не вистачає 190 тисяч гривень, відтак з проханням посприяти у виділенні коштів Микола Качинський звернувся до Сергія Татусяка.
Також районний голова звернувся до обласної влади за сприянням у будівництві траси республіканського значення, що з’єднує Вінниччину та Одещину, через село Стратіївка.
– Обласний бюджет дуже обмежений, тому виділити кошти в повному обсязі на ми не можемо на ці об’єкти. Але шукати можливості вирішення поставлених районними депутатами питань, я зобов’язуюся, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради також закликав своїх чечельницьких колег активно включитися у роботу над стратегією розвитку територіальних громад району та Вінниччини в цілому.
– Ви мусите самостійно закладати фундамент розвитку своєї громади і вказувати на ті важелі, які допоможуть вийти району і області на новий рівень добробуту, – зауважив Сергій Татусяк.
Після сесійної роботи голова облради здійснив особистий прийом громадян – жителів Чечельницького району.

 

Повернутись Створено: 23 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація