Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядування Роздрукувати

Літинський район працює над Стратегією розвитку

29 лютого у Літинській районній раді відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Літинської районної ради
У роботі Координаційної ради взяли участь заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова Літинської районної ради Володимир Гром, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, голова Вінницького обласного осередку міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов та посадові особи місцевого самоврядування Літинського району.

Ключовим питанням порядку денного Координаційної ради було обговорення Стратегії розвитку територіальних громад на період до 2020 року, на якому більш детально зупинився заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.
Зокрема, він наголосив, що Стратегія дає територіальним громадам більшу можливість участі в різноманітних конкурсах проектів і програм регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів на умовах співфінансування. У нинішніх реаліях – це важливий і дієвий спосіб стабільного розвитку громад.
З навчально-просвітницькою метою для самоврядців Літинщини було презентовано Стратегію розвитку гміни Моравіца Келецького повіту Сьвентокшиського воєводства Республіки Польща, а також села Северинівка Жмеринського району.
Кращі представники територіальних громад району – учасники восьмого обласного конкурсу проектів розвитку отримали дипломи, які в ході засідання вручили Степан Нешик та голова Літинської районної ради Володимир Гром.

Повернутись Створено: 29 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація