Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Самоврядування Роздрукувати

Фото без опису

Сергій Татусяк просить ямпільських депутатів більше працювати з людьми

4 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні сесії Ямпільської районної ради. Депутати розглянули 13 питань порядку денного, зокрема, бюджетні, комунального майна та кадрові. Також сесія заслухала звіт про виконання програми з розвитку культури за 2009-2011 роки і затвердила нову програму з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки. Особливу дискусію викликали питання щодо передачі майна Ямпільському центру первинної медико-санітарної допомоги та цілісного майнового комплексу центральної районної лікарні на баланс обласного бюджету.

Депутати району мало поінформовані щодо того, які переваги дає реформа системи охорони здоров’я, яка наразі здійснюється на Вінниччині. Відтак «медичні» питання на сесіях викликають неоднозначність та сумніви.
– З того, як сьогодні ведеться дискусія, я зрозумів, що просвітницької роботи в районі не вистачає. Тому у мене є прохання до лікарів, керівників району – працюйте з людьми, інформуйте їх про те, що робиться в області. Бо якщо вже депутати не знають про реальний стан справ, сільські голови, то це – професійна «близорукість», – наголосив С.Татусяк.
Голова облради відповів і на інші запитання колег. Зокрема, щодо покращення автобусного сполучення «Ямпіль-Вінниця»; використання природних ресурсів на території району; нового законопроекту «Про ринок землі».
Крім того, Сергій Татусяк поінформував ямпільчан про основні напрями роботи обласної Ради, закликавши доносити інформацію про цю діяльність до кожного жителя територіальної громади.

 

Фото без опису


Особливу увагу голова привернув до роботи Єврорегіону «Дністер» (українсько-молдовська громадська організація), адже Ямпільський район межує з Молдовою. С.Татусяк наголосив на активізації роботи із Сорокським районом сусідньої держави, шляхом укладання угод про співпрацю та написання спільних грантових проектів.
Також очільник облради закликав сільських голів району приєднуватися до новоствореної Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка має на меті відстоювати інтереси самоврядців області.
По завершенні сесії райради Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян Ямпільського району.

 


Повернутись Створено: 5 травня 2012 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація