Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк просить ямпільських депутатів більше працювати з людьми

4 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні сесії Ямпільської районної ради. Депутати розглянули 13 питань порядку денного, зокрема, бюджетні, комунального майна та кадрові. Також сесія заслухала звіт про виконання програми з розвитку культури за 2009-2011 роки і затвердила нову програму з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки. Особливу дискусію викликали питання щодо передачі майна Ямпільському центру первинної медико-санітарної допомоги та цілісного майнового комплексу центральної районної лікарні на баланс обласного бюджету.

Депутати району мало поінформовані щодо того, які переваги дає реформа системи охорони здоров’я, яка наразі здійснюється на Вінниччині. Відтак «медичні» питання на сесіях викликають неоднозначність та сумніви.
– З того, як сьогодні ведеться дискусія, я зрозумів, що просвітницької роботи в районі не вистачає. Тому у мене є прохання до лікарів, керівників району – працюйте з людьми, інформуйте їх про те, що робиться в області. Бо якщо вже депутати не знають про реальний стан справ, сільські голови, то це – професійна «близорукість», – наголосив С.Татусяк.
Голова облради відповів і на інші запитання колег. Зокрема, щодо покращення автобусного сполучення «Ямпіль-Вінниця»; використання природних ресурсів на території району; нового законопроекту «Про ринок землі».
Крім того, Сергій Татусяк поінформував ямпільчан про основні напрями роботи обласної Ради, закликавши доносити інформацію про цю діяльність до кожного жителя територіальної громади.

 


Особливу увагу голова привернув до роботи Єврорегіону «Дністер» (українсько-молдовська громадська організація), адже Ямпільський район межує з Молдовою. С.Татусяк наголосив на активізації роботи із Сорокським районом сусідньої держави, шляхом укладання угод про співпрацю та написання спільних грантових проектів.
Також очільник облради закликав сільських голів району приєднуватися до новоствореної Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка має на меті відстоювати інтереси самоврядців області.
По завершенні сесії райради Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян Ямпільського району.

 


Повернутись Створено: 5 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 649

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація