24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк просить ямпільських депутатів більше працювати з людьми

4 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні сесії Ямпільської районної ради. Депутати розглянули 13 питань порядку денного, зокрема, бюджетні, комунального майна та кадрові. Також сесія заслухала звіт про виконання програми з розвитку культури за 2009-2011 роки і затвердила нову програму з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки. Особливу дискусію викликали питання щодо передачі майна Ямпільському центру первинної медико-санітарної допомоги та цілісного майнового комплексу центральної районної лікарні на баланс обласного бюджету.

Депутати району мало поінформовані щодо того, які переваги дає реформа системи охорони здоров’я, яка наразі здійснюється на Вінниччині. Відтак «медичні» питання на сесіях викликають неоднозначність та сумніви.
– З того, як сьогодні ведеться дискусія, я зрозумів, що просвітницької роботи в районі не вистачає. Тому у мене є прохання до лікарів, керівників району – працюйте з людьми, інформуйте їх про те, що робиться в області. Бо якщо вже депутати не знають про реальний стан справ, сільські голови, то це – професійна «близорукість», – наголосив С.Татусяк.
Голова облради відповів і на інші запитання колег. Зокрема, щодо покращення автобусного сполучення «Ямпіль-Вінниця»; використання природних ресурсів на території району; нового законопроекту «Про ринок землі».
Крім того, Сергій Татусяк поінформував ямпільчан про основні напрями роботи обласної Ради, закликавши доносити інформацію про цю діяльність до кожного жителя територіальної громади.

 


Особливу увагу голова привернув до роботи Єврорегіону «Дністер» (українсько-молдовська громадська організація), адже Ямпільський район межує з Молдовою. С.Татусяк наголосив на активізації роботи із Сорокським районом сусідньої держави, шляхом укладання угод про співпрацю та написання спільних грантових проектів.
Також очільник облради закликав сільських голів району приєднуватися до новоствореної Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка має на меті відстоювати інтереси самоврядців області.
По завершенні сесії райради Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян Ямпільського району.

 


Повернутись Створено: 5 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 680

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація