Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у презентації Ради Європи

7 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у презентації компоненту Програми Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні». Новий компонент має назву «Зміцнення інституційної спроможності асоціацій органів місцевого самоврядування». Захід відбувся за сприяння Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад, у якій С.Татусяк очолює комісію з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

У презентації взяли участь вітчизняні та іноземні експерти. Так, відкривали захід заступник голови Офісу Ради Європи в Україні Ольга Фрайштетер, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гвідо Бельтрані, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.
Директор інституту Capacity Building International (Велика Британія) Джон Джексон доповідав про нову систему відносин уряду та місцевого самоврядування. Про роль асоціацій органів місцевого самоврядування у підтримці, сприянні та вдосконаленні місцевого врядування говорили секретар муніципальної ради міста Саутенд-он-Ом (Велика Британія) Роберт Тінлін та менеджер з питань управління знаннями та комунікацій Мережі асоціацій місцевих влад Південно-Східної Європи (Республіка Македонія) Єлена Яневська.
Загалом учасники зібрання ознайомилися із презентацією сучасної моделі асоціації місцевого самоврядування та обговорили її потреби, пріоритети та подальші кроки діяльності.


Повернутись Створено: 7 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація