Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація регіональних влад святкує 20-річчя навчальними семінарами

Голова обласної Ради Сергій Татусяк і заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик беруть учать у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад. Захід відбувається в смт Чорноморське Одеської області та присвячений 20-й річниці утворення асоціації.
Окрім з’їзду та урочистих заходів, які пройдуть 11 вересня, протягом 12-14 вересня також відбудеться нарада-семінар для представників районних та обласних рад. На останню з Вінницької області делеговано 15 голів районних рад.

На з’їзді його делегати розглянуть питання про підсумки та основні напрями діяльності Асоціації на 2013 рік, звіт Правління; внесуть зміни та доповнення до Статуту Асоціації; приймуть звернення та резолюцію з’їзду.
У програмі семінару головною темою визначено «Шляхи здійснення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи». Учасники робитимуть наголос на обговоренні концептуальних підходів до територіальної організації влади та проекту закону «Про об’єднання територіальних громад».
Під час розгляду зазначеної теми із доповіддю, яка ґрунтується на досвіді Вінницької області, виступить Степан Нешик. Назва його доповіді: «Формування самодостатніх територіальних громад - пріоритетний напрям реформи місцевого самоврядування в Україні».
Також делегати обговорюватимуть проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади та проект Закону «Про органи самоорганізації населення». Так як завершується бюджетний рік-2012 і органи влади почали роботу над бюджетами-2013, самоврядці з усіх регіонів України розглянуть хід виконання місцевих бюджетів у 2012 році та принципи формування місцевих бюджетів в 2013 році, а також актуальні питання фінансового контролю в процесі виконання місцевих бюджетів.
З ініціативи Вінницької області у програму семінару внесено питання «Про стратегічне планування територіального розвитку та про порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».
Зазначені теми розглядатимуться як на пленарних засіданнях, так і в секціях і робочих групах. По завершенню триденної роботи учасники наради-семінару приймуть відповідні рекомендації, які будуть направлені до керівних органів країни.

Повернутись Створено: 11 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація