Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Самоврядування Роздрукувати

Асоціація регіональних влад святкує 20-річчя навчальними семінарами

Голова обласної Ради Сергій Татусяк і заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик беруть учать у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад. Захід відбувається в смт Чорноморське Одеської області та присвячений 20-й річниці утворення асоціації.
Окрім з’їзду та урочистих заходів, які пройдуть 11 вересня, протягом 12-14 вересня також відбудеться нарада-семінар для представників районних та обласних рад. На останню з Вінницької області делеговано 15 голів районних рад.

На з’їзді його делегати розглянуть питання про підсумки та основні напрями діяльності Асоціації на 2013 рік, звіт Правління; внесуть зміни та доповнення до Статуту Асоціації; приймуть звернення та резолюцію з’їзду.
У програмі семінару головною темою визначено «Шляхи здійснення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи». Учасники робитимуть наголос на обговоренні концептуальних підходів до територіальної організації влади та проекту закону «Про об’єднання територіальних громад».
Під час розгляду зазначеної теми із доповіддю, яка ґрунтується на досвіді Вінницької області, виступить Степан Нешик. Назва його доповіді: «Формування самодостатніх територіальних громад - пріоритетний напрям реформи місцевого самоврядування в Україні».
Також делегати обговорюватимуть проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади та проект Закону «Про органи самоорганізації населення». Так як завершується бюджетний рік-2012 і органи влади почали роботу над бюджетами-2013, самоврядці з усіх регіонів України розглянуть хід виконання місцевих бюджетів у 2012 році та принципи формування місцевих бюджетів в 2013 році, а також актуальні питання фінансового контролю в процесі виконання місцевих бюджетів.
З ініціативи Вінницької області у програму семінару внесено питання «Про стратегічне планування територіального розвитку та про порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».
Зазначені теми розглядатимуться як на пленарних засіданнях, так і в секціях і робочих групах. По завершенню триденної роботи учасники наради-семінару приймуть відповідні рекомендації, які будуть направлені до керівних органів країни.

Повернутись Створено: 11 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація