Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядування Роздрукувати

На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів

14-15 вересня у Вінниці відбуватиметься зібрання Клубу міських та селищних голів. Цей формат роботи запроваджено в рамках діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Протягом двох днів близько 40 міських та селищних голів візьмуть участь у тренінгах на теми, актуальність яких визначали самі самоврядці. Це, зокрема: «Вимоги українського законодавства щодо доступу і способу отримання відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування», «Польський досвід у наданні публічної інформації органами місцевого самоврядування», «Стратегічний менеджмент та фінансування».
Заняття проводяться українськими та польськими викладачами. З Польщі з цією метою приїхало 4 тренери, серед яких і заступник директора Великопольського центру освіти і курсів самоврядування Марек Бігосінські. Саме цей центр є партнером Вінницького обласного осередку Товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Вінницької обласної Ради у проекті створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Відкриваючи засідання Клубу міських та селищних голів, Сергій Татусяк зауважив, що даний формат спілкування дозволить кожному очільнику громади висловитися, внести пропозиції і бути почутим колегами.
– Я єдине, що хочу вас попросити: зробити так, щоб діяльність Клубу була не формальною, а змістовною. Проявляйте активність, виносьте на обговорення проблеми вашої міської чи селищної ради, територіальної громади, пропонуйте теми для тренінгів, зустрічей з фахівцями різних напрямів. Зі свого боку як голова Асоціації я обіцяю, що ми забезпечимо умови для того, щоб всі ваші запити, прохання, пропозиції були враховані і вирішенні, – зазначив С.Татусяк.
Цього ж дня заплановане засідання Правління Асоціації за участю Сергія Татусяка.

 

Довідка: Проект «Створення та початок діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області» реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Польщі.
Реалізується ВОКіСС - Великопольським Центром Освіти і Курсів Самоврядування в партнерстві з Вінницькою обласною радою та Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина".

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація