Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Самоврядування Роздрукувати

На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів

14-15 вересня у Вінниці відбуватиметься зібрання Клубу міських та селищних голів. Цей формат роботи запроваджено в рамках діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Протягом двох днів близько 40 міських та селищних голів візьмуть участь у тренінгах на теми, актуальність яких визначали самі самоврядці. Це, зокрема: «Вимоги українського законодавства щодо доступу і способу отримання відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування», «Польський досвід у наданні публічної інформації органами місцевого самоврядування», «Стратегічний менеджмент та фінансування».
Заняття проводяться українськими та польськими викладачами. З Польщі з цією метою приїхало 4 тренери, серед яких і заступник директора Великопольського центру освіти і курсів самоврядування Марек Бігосінські. Саме цей центр є партнером Вінницького обласного осередку Товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Вінницької обласної Ради у проекті створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Відкриваючи засідання Клубу міських та селищних голів, Сергій Татусяк зауважив, що даний формат спілкування дозволить кожному очільнику громади висловитися, внести пропозиції і бути почутим колегами.
– Я єдине, що хочу вас попросити: зробити так, щоб діяльність Клубу була не формальною, а змістовною. Проявляйте активність, виносьте на обговорення проблеми вашої міської чи селищної ради, територіальної громади, пропонуйте теми для тренінгів, зустрічей з фахівцями різних напрямів. Зі свого боку як голова Асоціації я обіцяю, що ми забезпечимо умови для того, щоб всі ваші запити, прохання, пропозиції були враховані і вирішенні, – зазначив С.Татусяк.
Цього ж дня заплановане засідання Правління Асоціації за участю Сергія Татусяка.

 

Довідка: Проект «Створення та початок діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області» реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Польщі.
Реалізується ВОКіСС - Великопольським Центром Освіти і Курсів Самоврядування в партнерстві з Вінницькою обласною радою та Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина".

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація