29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Щиро вітаю вас, дорогі захисники та захисниці України! Роздрукувати

 Відзначення Дня захисників і захисниць України тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Таке поєднання -  символ непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України.

Щира  подяка нашим ветеранам, учасникам українського визвольного руху, усім, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Впродовж останніх років ми є свідками героїзму та сили духу, який демонструють наші військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та за яке віддавали життя тисячі патріотів. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

У цей світлий день бажаю усім сили та звитяги! Нехай Божа Матір оберігає вас та ваші родини! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Із глибокою повагою Вячеслав Соколовий

Повернутись Створено: 13 жовтня 2021 року, 17:45 Переглядів: 297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація