Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У селі Щітки відбулось урочисте освячення хрестів Свято-Миколаївського храму Роздрукувати

21 вересня у селі Щітки Вінницького району, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке у народі ще називають Другою Пречистою, відбулось урочисте освячення хрестів Свято-Миколаївського храму Української Греко-Католицької Церкви. Храм перебуває у стані завершення будівництва.

Завітав на свято голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, щоб привітати настоятеля Свято-Миколаївського храму – отця Миколая та вірян парафії з нагоди урочистої події. Участь у молебні та освяченні хрестів взяв єпископ-помічник Київської архієпархії УГКЦ Йосиф  (Мілян).

Після Богослужби відбулось освячення хрестів, які будуть встановлені на банях храму. Зі словом до присутніх виступили єпископ Київської архієпархії УГКЦ Йосиф та настоятель Свято-Миколаївського храму отець Миколай.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав духовенство і вірян парафії із святом Різдва Пресвятої Богородиці та освяченням хрестів.

- Сьогодні надзвичайно важлива подія – освячення хрестів. Це знакова подія не тільки для громади села Щітки, а й для усієї Вінниччини, для всіх християн нашого краю. Ми бачимо як будуються нові храми, відроджується духовність. На зміну більшовицькому антинародному режиму прийшла незалежна українська держава. Сьогодні непростий час утвердження державності України. Ми отримали незалежність 24 серпня 1991 року без жодної краплі крові. Але ми розуміємо, що на вівтарі незалежності нашої держави – сотні тисяч українців, які боролися за волю України. Серед цих борців є тисячі вірних Української Греко-Католицької Церкви, її очільники, відомі провідники церкви та українського національно-визвольного руху. Українська Греко-Католицька Церква тривалий час була у підпіллі. Як воскрес Ісус Христос, так воскресла і Українська Греко-Католицька Церква, вона відроджується скрізь в Україні, - сказав Сергій Свитко під час виступу.

Очільник обласної Ради побажав усім присутнім добра, миру, перемоги над московським агресором, віри, надії, любові і Божого благословіння, а також зазначив: “Разом з християнством відроджується українська держава. Ми сьогодні на шляху будівництва української держави. Як є недобудований цей храм, так є недобудованою і наша держава. Від кожного з нас залежить майбутнє нашого народу. Нагадаю слова лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола: “Україна починається з тебе”. Україна починається з кожного з нас. Важливо, щоб в Україні була єдність усіх політичних сил, єдність народу і влади. Дуже важливо, щоб влада служила народові, а не власним інтересам”.

З нагоди свята голова обласної Ради Сергій Свитко подарував настоятелю Свято-Миколаївського храму УГКЦ отцю Миколаю ікону Пресвятої Богородиці.

Повернутись Створено: 21 вересня 2015 року, 17:27 Переглядів: 2297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація