Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ЩОРІЧНА ОЦІНКА Роздрукувати

В січні 2014 року проведено щорічну оцінку результатів роботи за 2013 рік працівників виконавчого апарату обласної Ради. Щорічна оцінка проводилась на виконання  розпорядження голови обласної Ради від 13 січня 2014 року №04-рк «Про проведення щорічної оцінки виконання працівниками виконавчого апарату обласної Ради покладених на них обов’язків і завдань».

         Щорічну оцінку пройшли 30 працівників виконавчого апарату обласної Ради, які на займаних посадах працюють більше року.

         Результати щорічної оцінки показали, що переважна більшість посадових осіб добросовісно виконує свої посадові обов’язки і завдання.  Позитивними чинниками при проведенні щорічної оцінки діяльності працівників виконавчого апарату обласної Ради стали дотримання вимог Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупції» та інших нормативно-правових актів,  об'єктивність, неупередженість, прозорість, гласність та атмосфера довіри й справедливості.

За підсумками щорічної оцінки рекомендовано:

         1. Використати результати щорічної оцінки при розгляді питань щодо просування посадових осіб виконавчого апарату обласної Ради по службі, присвоєння їм чергового рангу, встановлення передбачених законодавством України грошової винагороди, надбавок, премій.

2. Провести семінари, тренінги за участю працівників виконавчого апарату обласної Ради з питань інформатизації управлінської документації, впровадження сучасних комп’ютерних програм в діловодстві.

3. Провести тематичні зустрічі працівників виконавчого апарату обласної Ради з професорсько-викладацьким складом Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського з питань ораторського мистецтва, українського ділового мовлення, психології управлінського ділового спілкування.

       

Повернутись Створено: 8 лютого 2014 року, 17:29 Переглядів: 1095

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація