Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

ЩОРІЧНА ОЦІНКА Роздрукувати

В січні 2014 року проведено щорічну оцінку результатів роботи за 2013 рік працівників виконавчого апарату обласної Ради. Щорічна оцінка проводилась на виконання  розпорядження голови обласної Ради від 13 січня 2014 року №04-рк «Про проведення щорічної оцінки виконання працівниками виконавчого апарату обласної Ради покладених на них обов’язків і завдань».

         Щорічну оцінку пройшли 30 працівників виконавчого апарату обласної Ради, які на займаних посадах працюють більше року.

         Результати щорічної оцінки показали, що переважна більшість посадових осіб добросовісно виконує свої посадові обов’язки і завдання.  Позитивними чинниками при проведенні щорічної оцінки діяльності працівників виконавчого апарату обласної Ради стали дотримання вимог Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупції» та інших нормативно-правових актів,  об'єктивність, неупередженість, прозорість, гласність та атмосфера довіри й справедливості.

За підсумками щорічної оцінки рекомендовано:

         1. Використати результати щорічної оцінки при розгляді питань щодо просування посадових осіб виконавчого апарату обласної Ради по службі, присвоєння їм чергового рангу, встановлення передбачених законодавством України грошової винагороди, надбавок, премій.

2. Провести семінари, тренінги за участю працівників виконавчого апарату обласної Ради з питань інформатизації управлінської документації, впровадження сучасних комп’ютерних програм в діловодстві.

3. Провести тематичні зустрічі працівників виконавчого апарату обласної Ради з професорсько-викладацьким складом Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського з питань ораторського мистецтва, українського ділового мовлення, психології управлінського ділового спілкування.

       

Повернутись Створено: 8 лютого 2014 року, 17:29 Переглядів: 1357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація