Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Щосереди в обласній Раді – прийом громадян Роздрукувати

26 березня порушені питання громадян під час особистого прийому громадян розглядала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Цього разу вона прийняла 15 заяв та скарг, з якими звернулися вінничани до обласного керівництва.

Найбільше озвучених питань стосувалися галузі охорони здоров’я. Зокрема, надання медичних послуг; безкоштовного забезпечення лікарськими засобами, відповідно до чинного законодавства; встановлення групи інвалідності, законності дій працівників медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).

Як завжди, під час особистого прийому, були порушені питання соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання; а також для вирішення інших життєво необхідних потреб.

Зверталися вінничани і щодо вирішення земельних питань – захисту прав на спадщину, виділення та приватизації земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

В ході прийому Наталія Солейко розглянула кожне звернення, надавши детальне роз’яснення кожному, які документи потрібно зібрати, чи в яку інстанцію додатково треба звернутися, аби прискорити процес вирішення тих, чи інших порушених питань громадян. 

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 14:35 Переглядів: 1358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація