24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Щосереди в обласній Раді – прийом громадян Роздрукувати

25 вересня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв провів особистий прийом громадян. Цієї середи переважна більшість вінничан звернулася до керівництва обласної Ради щодо вирішення питань надання матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання.

Кожної середи керівники обласної Ради проводять особистий прийом громадян, в ході якого вислуховують та вирішують десятки різноманітних питань, що хвилюють жителів нашої області.

Як зазначив Юрій Медведєв, проведення особистих днів прийому громадян та вирішення їхніх проблем – одне з пріоритетних завдань обласної Ради.

За його словами, до обласного керівництва найчастіше звертаються пенсіонери, інваліди, працівники бюджетної сфери, селяни.

Як показує аналіз пропозицій, заяв і скарг, що надходять до обласної Ради, домінуючими є проблеми соціальної сфери: надання матеріальної допомоги, перерахунок пенсії, визначення соціального статусу громадян, захист інвалідів та ветеранів.

Одними з найактуальніших залишаються питання  аграрної політики і земельних відносин – порушення захисту прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Не менш важливою залишається проблема трудової зайнятості населення, зокрема працевлаштування молоді.

Юрій Медведєв розглянув звернення кожного громадянина і взяв на контроль вирішення усіх порушених питань.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 17:11 Переглядів: 1590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація