Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Щосереди в обласній Раді – прийом громадян Роздрукувати

25 вересня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв провів особистий прийом громадян. Цієї середи переважна більшість вінничан звернулася до керівництва обласної Ради щодо вирішення питань надання матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання.

Кожної середи керівники обласної Ради проводять особистий прийом громадян, в ході якого вислуховують та вирішують десятки різноманітних питань, що хвилюють жителів нашої області.

Як зазначив Юрій Медведєв, проведення особистих днів прийому громадян та вирішення їхніх проблем – одне з пріоритетних завдань обласної Ради.

За його словами, до обласного керівництва найчастіше звертаються пенсіонери, інваліди, працівники бюджетної сфери, селяни.

Як показує аналіз пропозицій, заяв і скарг, що надходять до обласної Ради, домінуючими є проблеми соціальної сфери: надання матеріальної допомоги, перерахунок пенсії, визначення соціального статусу громадян, захист інвалідів та ветеранів.

Одними з найактуальніших залишаються питання  аграрної політики і земельних відносин – порушення захисту прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Не менш важливою залишається проблема трудової зайнятості населення, зокрема працевлаштування молоді.

Юрій Медведєв розглянув звернення кожного громадянина і взяв на контроль вирішення усіх порушених питань.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 17:11 Переглядів: 1810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація