24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Щосереди в обласній Раді - прийом громадян Роздрукувати

12 червня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Цієї середи переважна більшість вінничан звернулася до керівництва обласної Ради щодо вирішення питань надання матеріальної допомоги на лікування та перерахування пенсії.

Дні особистих прийомів громадян залишаються пріоритетом для керівництва та депутатів обласної Ради. Щосереди на прийом до голови чи його заступників прибувають десятки вінничан з різних районів Вінницької області. Здебільшого заявники скаржаться на ті проблеми, у вирішенні яких не допомогли представники влади на місцях чи інші місцеві інстанції.  

Як засвідчує аналіз пропозицій, заяв і скарг, що надходять до обласної Ради, домінуючими для населення нашої області є невирішені проблеми соціальної сфери: надання матеріальної допомоги, перерахунок пенсії, визначення соціального статусу громадян, захист інвалідів та ветеранів.

За словами Ігоря Кревського, актуальними залишаються питання аграрної політики і земельних відносин - порушення захисту прав на землю, виділення та приватизація земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Перший заступник голови обласної Ради розглянув звернення кожного громадянина і запевнив, що докладе всіх зусиль для вирішення усіх порушених питань.

 

Повернутись Створено: 12 червня 2013 року, 17:57 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація