Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати погодили Порядок утворення наглядових рад закладів охорони здоров'я

    29 травня на 81 черговій сесії обласної Ради депутати підтримали рішення «Про наглядові ради закладів охорони здоров'я, що є об'єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області». Ним затверджується Порядок утворення і Положення про наглядові ради в закладах охорони здоров'я. Раніше ....

  • Понад 29,5 млн грн на підтримку ЗСУ: обласна Рада ухвалила рішення

    29 травня на сесії обласної Ради депутати першим питанням порядку денного проголосували рішення на підтримку Збройних Сил України, забезпечення Сил безпеки та оборони в умовах правового режиму воєнного стану. Депутати затвердили низку наказів управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, якими для військових ....

  • Відбулося засідання чергової 81 сесії Вінницької обласної Ради

    29 травня Вячеслав Соколовий провів чергову 81 сесію обласної Ради. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув внаслідок російської агресії. Першим питанням депутати затвердили накази управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області про передачу матеріальних цінност ....

Щотижневу нараду проведено у режимі відеоконференції Роздрукувати

16 березня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у щотижневій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА та служб області. Нарада в режимі відеоконференції пройшла під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького. Участь взяв голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм  Геннадій Мазур.

На початку роботи засідання посадовець наголосив на важливості скасування або максимального переведення в режим телефонних чи відеоконференцій усіх нарад, заходів, засідань колегіальних і дорадчих органів, зокрема, громадських слухань і обговорень, в тому числі, органів місцевого самоврядування, а також на жорсткому дотриманні санітарно-гігієнічних заходів в державних установах.

Доповідаючи на нараді, директорка Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович зазначила, що на сьогодні епідситуація в області контрольована. На Вінниччині підтверджених випадків захворювання на коронавірус немає. Водночас, спостерігається загрозлива ситуація по грипу та ГРВІ, епідпоріг щодня зростає – зараз епідситуація нижча епідпорогу епідемії по грипу на 2,7%.Госпіталізована 501 особа, майже 63 % хворих – діти. В основному, це грип типу А, грип типу В і аденовірус.

Про те, яким чином запроваджено дистанційне навчання в навчальних закладах області доповів в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк. Так, він зазначив, що на сайті Департаменту освіти і науки ОДА чітко розписаний алгоритм дій для вчителів, учнів та батьків щодо впровадження дистанційного навчання.

- На сайті лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ №17 розміщено 12 тисяч уроків з 1 по 11 клас за актуальною програмою. Кількість відвідувань цього сайту з кожним днем зростає. Уроки дуже цікаві та містять в кінці кожного заняття тести, які дають змогу перевірити рівень засвоєння матеріалу, – зазначив Володимир Буняк.

Ситуацію із дотриманням санітарно-епідеміологічних заходів у військових частинах, розташованих на території області, проаналізував директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Вовченко. Відтак, він зазначив, що всі рішення обласної комісії ТЕБ НС доведені до всіх військових частин, які розташовані у Вінницькому гарнізоні: «Додатково проводиться робота з Військовою Службою правопорядку, яка забезпечує виконання рішень комісії ТЕБ таНС. До всіх військових частин та силових структур надходять відповідні рішення центральних органів виконавчої ради, які теж виконуються.Ситуація під контролем».

Начальниця управління культури і мистецтв Ольга Дернова повідомила, що в області відмінено проведення усіх культурно-мистецьких заходів.

- Загалом вже понад 25 культурно-мистецьких заходів відмінено або перенесено. Театри та філармонії переносять свої вистави, повертають квитки. Ситуація під контролем, – зауважила Ольга Дернова.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 16 березня 2020 року, 14:12

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація