24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Село Бережани стало прикладом спільної праці у реалізації соціальних проектів Роздрукувати

20 березня на базі Калинівського району проходить розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Одним з питань є забезпечення сталого розвитку територіальних громад та їх об'єднань через реалізацію проектів обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Як приклад успішної реалізації зазначеного напряму у Калинівському районі є село Бережани, де проживає 1200 жителів.

– З 2012 року  в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 11 проектів, поданих громадою,  визнано переможцями, – говорить Бережанський сільський голова Галина Фурман. – Серед них – сучасний спортивний та дитячий майданчик, утеплення фасаду амбулаторії, вуличне освітлення, ремонт покрівлі, опалення в будинку культури та інше. Громада також брала участь в міжнародних конкурсах. Загалом отримали 20 перемог в грантових конкурсах.

Учасники Координаційної ради відвідали дитячий садок художньо-естетичного напряму «Казка», який працює з 2013 року. Заклад відвідує 68 дітей. Діє три різновікові групи,  працює 19 працівників,  з них сім – педагогічних працівників.  У 2014 році громада виграла фінансування з обласного конкурсу на реалізацію проекту  «Ігровий майданчик для «Казки».

– Усі діти громади ходять у садок, він найкращий у районі, – розповідає завідуюча дитячим закладом Людмила Чуйко. – Садочок побудували всього за два роки. Є  централізована подача води, опалення, посадили сад. Щоправда, зарплата мінімальна. Але усі педагоги віддаються своїй справі. Проводимо казкотерапію, пісочну терапію, діють гуртки «Чарівні пальчики» та  «Умілі ручки»

У розвиток дитячого закладу були залучені кошти із районного, обласного і державного  бюджетів. Допомогли також місцеві підприємства та господарства.

– Село Бережани – класичний приклад, коли обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад дав поштовх, а також можливість району дофінансувати заклад, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Це приклад спільної праці, це шанс залучити кошти в громаду.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 11:39 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація