Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Село Крищинці Тульчинського району залучило найбільшу кількість грантових коштів Роздрукувати

10 жовтня Тульчинський район відзначили за ефективне залучення коштів з усіх джерел фінансування. Голова Тульчинського району Анатолій Бузік, звітуючи про підсумки роботи за 9 місяців поточного року, розповів про співпрацю влади, громади і бізнес-структур. Завдячуючи її активізації вдалося оптимізувати низку шкіл, провести у них необхідний обсяг ремонтних робіт, а також покращити матеріально-технічну базу і харчування учнів.

– Видатки на харчування одного школяра у Тульчинському районі становлять 10 гривень 50 копійок. Це найвищий показник в області, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

Повільніші темпи реконструкції приміщень медичних закладів, проте в них проводять капітальні ремонтні роботи. Тому нарікань з боку профільного управління район не почув.

Оптимізувати роботу радили в напрямі підвищення заробітної плати та покращення благоустрою території району.

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вказав на досягнення району в напрямі залучення грантових коштів:

– Сільському голові Крищинець вдалося залучити понад 1 мільйон гривень на розвиток територіальної громади. Це дуже високий показник, – сказав Ігор Кревський.

Він відзначив і те, що співпраця всіх гілок влади і громади стає все ефективнішою.

– Хочу відзначити і те, що все більше жителів територіальних громад області активно співпрацюють з владою. Це дало змогу розробити стратегії розвитку майже кожного району та ще ефективніше працювати в напрямі покращення соціально-економічних показників, – підсумував Ігор Кревський. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:18 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація