Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Село Крищинці Тульчинського району залучило найбільшу кількість грантових коштів Роздрукувати

10 жовтня Тульчинський район відзначили за ефективне залучення коштів з усіх джерел фінансування. Голова Тульчинського району Анатолій Бузік, звітуючи про підсумки роботи за 9 місяців поточного року, розповів про співпрацю влади, громади і бізнес-структур. Завдячуючи її активізації вдалося оптимізувати низку шкіл, провести у них необхідний обсяг ремонтних робіт, а також покращити матеріально-технічну базу і харчування учнів.

– Видатки на харчування одного школяра у Тульчинському районі становлять 10 гривень 50 копійок. Це найвищий показник в області, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

Повільніші темпи реконструкції приміщень медичних закладів, проте в них проводять капітальні ремонтні роботи. Тому нарікань з боку профільного управління район не почув.

Оптимізувати роботу радили в напрямі підвищення заробітної плати та покращення благоустрою території району.

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вказав на досягнення району в напрямі залучення грантових коштів:

– Сільському голові Крищинець вдалося залучити понад 1 мільйон гривень на розвиток територіальної громади. Це дуже високий показник, – сказав Ігор Кревський.

Він відзначив і те, що співпраця всіх гілок влади і громади стає все ефективнішою.

– Хочу відзначити і те, що все більше жителів територіальних громад області активно співпрацюють з владою. Це дало змогу розробити стратегії розвитку майже кожного району та ще ефективніше працювати в напрямі покращення соціально-економічних показників, – підсумував Ігор Кревський. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:18 Переглядів: 1254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація