Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Селяни скаржились Людмилі Щербаківській на земельні проблеми, працевлаштування і просили матеріальну допомогу на лікування Роздрукувати

5 квітня в приймальні Вінницької обласної Ради перший заступник голови Людмила Щербаківська за участі голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура та депутата міської ради Людмили Ваколюк провела особистий прийом громадян. Зі своїми проблемами на прийом прийшли понад 15 людей, які приїхали з різних куточків Вінниччини. Переважно люди просили надати матеріальну допомогу на лікування. Крім того, до Людмили Михайлівни звернувся Приборівський сільський голова Липовецького району разом з депутатами сільської ради з проханням допомогти у вирішенні земельного питання.

Також на прийом прийшли представники акціонерів Публічного акціонерного товариства «Вінницька кондитерська фабрика». Вони повідомили, що на зборах 24 квітня планується зміна типу товариства з публічного на приватне, а також припинення виплати дивідендів, без компенсації вартості акцій.

До Людмили Щербаківської звернувся колишній вчитель історії однієї зі шкіл міста Бар, якого скоротили через непорозуміння з керівництвом. Він просив допомогти з працевлаштуванням.

Мати дочки-інваліда звернулась до Людмили Ваколюк з проханням надати матеріальну допомогу, адже вони вдвох живуть лише на пенсію у півтори тисячі гривень, не маючи можливість купувати ліки та оплачувати комунальні послуги. Депутат міськради пообіцяла, що зробить усе можливе для вирішення даного питання. Мешканка села Антонівка звернулася до першого заступника голови облради з проханням надати матеріальну допомогу. «Звернутись до Людмили Щербаківської мені порадила сусідка, якій Людмила Михайлівна вже допомогла», – сказала Анжеліка Василівна. Всі громадяни, які прийшли на прийом до Людмили Михайлівни, отримають необхідну компетентну допомогу.

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 15:24 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація