24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Семінар про перевірки бізнесу організували у Вінниці Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Державною регуляторною службою України провела черговий семінар «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що далі?».

Цей захід проведений у форматі консультації. Представники бізнесу спочатку слухали коротку теорію від кожного експерта, а потім мали можливість запитати про незрозумілі чи дискусійні моменти.

Семінар зібрав 20 учасників та 6 спікерів у HUBі «Місто змістів» 18 липня, щоб детально розібратись у нових стандартах перевірок органів державного нагляду (контролю).

Особливо активно учасники ставили питання до експерта з Управління Держпраці у Вінницькій області. Під час цієї частини заходу навіть виникла невеличка дискусія, стверджують організатори. І хоча захід був достатньо тривалим, але після нього серед учасників продовжилось спілкування в кулуарах.

Мораторій на перевірки закінчився і у підприємців можуть з’являтися питання, як саме потрібно діяти надалі. Тому важливо знати, що цього періоду представники органів контролю працюють також за напрямом консультування, щодо нових змін у законодавстві. І до них можна звертатись, якщо виникають питання, щоб у співпраці бізнесу і контролюючих органів не виникало проблемних точок у подальшому.

Також спікери акцентували на тому, наскільки важливо розуміти межі своїх прав та обов’язків і знати, за яким алгоритмом мають відбуватись перевірки.

Задля максимального заглиблення в питання Агенція залучила шістьох фахівців із різних служб. Спікерами виступили: завідувачка Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова, начальниця управління аудиту Головного управління Державного фіскальної служби у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Депершко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Павлущик, начальник управління державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Хитрук.

Повернутись Створено: 19 липня 2019 року, 15:58 Переглядів: 282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація