Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Семінар про перевірки бізнесу організували у Вінниці Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Державною регуляторною службою України провела черговий семінар «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що далі?».

Цей захід проведений у форматі консультації. Представники бізнесу спочатку слухали коротку теорію від кожного експерта, а потім мали можливість запитати про незрозумілі чи дискусійні моменти.

Семінар зібрав 20 учасників та 6 спікерів у HUBі «Місто змістів» 18 липня, щоб детально розібратись у нових стандартах перевірок органів державного нагляду (контролю).

Особливо активно учасники ставили питання до експерта з Управління Держпраці у Вінницькій області. Під час цієї частини заходу навіть виникла невеличка дискусія, стверджують організатори. І хоча захід був достатньо тривалим, але після нього серед учасників продовжилось спілкування в кулуарах.

Мораторій на перевірки закінчився і у підприємців можуть з’являтися питання, як саме потрібно діяти надалі. Тому важливо знати, що цього періоду представники органів контролю працюють також за напрямом консультування, щодо нових змін у законодавстві. І до них можна звертатись, якщо виникають питання, щоб у співпраці бізнесу і контролюючих органів не виникало проблемних точок у подальшому.

Також спікери акцентували на тому, наскільки важливо розуміти межі своїх прав та обов’язків і знати, за яким алгоритмом мають відбуватись перевірки.

Задля максимального заглиблення в питання Агенція залучила шістьох фахівців із різних служб. Спікерами виступили: завідувачка Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова, начальниця управління аудиту Головного управління Державного фіскальної служби у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Депершко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Павлущик, начальник управління державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Хитрук.

Повернутись Створено: 19 липня 2019 року, 15:58 Переглядів: 207

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація