Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Семінари з написання та реалізації грантових проектів пройшли на Вінниччині Роздрукувати

Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) провела низку кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів для представників районів. Відбулися вони цього року за участі представників усіх районнів області на базі Бершадського, Калинівського, Шаргородського та Немирівського районів. До навчань долучилися представники Гайсинського, Липовецького,  Оратівського та Тульчинського районів.

Перший заступник Керівника Секретаріату ВОАОМС, Керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей наголосив на важливості грантової діяльності для розвитку громад. Окрім цього, Володимир розповів про успіхи Асоціації в напрямі грантової діяльності.

Лектори донесли представникам громад Вінниччини важливість роботи щодо залучення позабюджетних коштів для розвитку.

Про те, як працювати з грантодавцями, яких помилок уникати та на що звертати увагу при роботі з ними, розповіла Головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук.

Завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк виступила з інформацією про можливості пошуку партнерів для реалізації грантових проектів та особливості роботи з ними.

Також в кущовому семінарі взяли участь експерти. Радник з регіонального розвитку Вінницького ВП Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Войціцький провів з учасниками семінару заняття на тему «Основи роботи з проектною заявкою». Зокрема, поділився тим, як переконати донора профінансувати проект, навівши приклади ідей для обґрунтування. Під час цього виступу пан Юрій залучив учасників до активного обговорення ідей проектів та особливостей їхньої реалізації.

Заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Вінницької області Сергій Войтенко доніс до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад. Увагу було зосереджено на законодавчому підґрунті укладання договорів про співробітництво громад.

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко під час свого виступу висвітлила перспективи залучень інвестицій в громади. Окрім цього, вона акцентувала увагу на можливостях, які надає співробітництво громад, при цьому висвітливши кращі практики районів у цьому напрямі.

Експерт-координатор 15 Обласного конкурсу проектів розвитку громад Віктор Іщук розповів про розвиток конкурсу з того часу, як його адміністратором стала ВОАОМС. Під час свого виступу він наголосив, що проектний менеджмент – це наше майбутнє.

ВОАОМС вже третій рік поспіль проводить навчальні заходи для представників територіальних громад області стосовно грантової діяльності і це дає гарний результат для підвищення кількості та якості поданих на конкурс проектів. Завершальним етапом серії кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів став семінар у Бершаді, який відбувся 22 листопада.

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 14:26
Оновлено: 23 листопада 2018 року, 14:42
Переглядів: 340

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація