Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Семінари з написання та реалізації грантових проектів пройшли на Вінниччині Роздрукувати

Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) провела низку кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів для представників районів. Відбулися вони цього року за участі представників усіх районнів області на базі Бершадського, Калинівського, Шаргородського та Немирівського районів. До навчань долучилися представники Гайсинського, Липовецького,  Оратівського та Тульчинського районів.

Перший заступник Керівника Секретаріату ВОАОМС, Керівник Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей наголосив на важливості грантової діяльності для розвитку громад. Окрім цього, Володимир розповів про успіхи Асоціації в напрямі грантової діяльності.

Лектори донесли представникам громад Вінниччини важливість роботи щодо залучення позабюджетних коштів для розвитку.

Про те, як працювати з грантодавцями, яких помилок уникати та на що звертати увагу при роботі з ними, розповіла Головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук.

Завідувач Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк виступила з інформацією про можливості пошуку партнерів для реалізації грантових проектів та особливості роботи з ними.

Також в кущовому семінарі взяли участь експерти. Радник з регіонального розвитку Вінницького ВП Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Войціцький провів з учасниками семінару заняття на тему «Основи роботи з проектною заявкою». Зокрема, поділився тим, як переконати донора профінансувати проект, навівши приклади ідей для обґрунтування. Під час цього виступу пан Юрій залучив учасників до активного обговорення ідей проектів та особливостей їхньої реалізації.

Заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Вінницької області Сергій Войтенко доніс до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад. Увагу було зосереджено на законодавчому підґрунті укладання договорів про співробітництво громад.

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко під час свого виступу висвітлила перспективи залучень інвестицій в громади. Окрім цього, вона акцентувала увагу на можливостях, які надає співробітництво громад, при цьому висвітливши кращі практики районів у цьому напрямі.

Експерт-координатор 15 Обласного конкурсу проектів розвитку громад Віктор Іщук розповів про розвиток конкурсу з того часу, як його адміністратором стала ВОАОМС. Під час свого виступу він наголосив, що проектний менеджмент – це наше майбутнє.

ВОАОМС вже третій рік поспіль проводить навчальні заходи для представників територіальних громад області стосовно грантової діяльності і це дає гарний результат для підвищення кількості та якості поданих на конкурс проектів. Завершальним етапом серії кущових семінарів з написання та реалізації грантових проектів став семінар у Бершаді, який відбувся 22 листопада.

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 14:26
Оновлено: 23 листопада 2018 року, 14:42
Переглядів: 369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація