Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Середній рівень підвищення пенсії в області склав 364,61 гривень, а мінімальна пенсія за віком зросла на 11% Роздрукувати

14 грудня  в приміщенні обласної Ради відбувся навчальний семінар на тему: «Основні завдання та цілі Пенсійної реформи в  Україні». На захід були запрошені голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур, депутати обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальники та працівники відділів і управлінь виконавчого апарату обласної Ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Відкрив семінар заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. Після вступного слова перед присутніми виступила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

 – Підвищення соціальних стандартів в Україні розпочалось з 1 жовтня 2017 рок. Мінімальна пенсія за віком зросла на 11% і складає 1452 гривні. За результатами осучаснення пенсій та підвищення мінімальної пенсійної виплати середній розмір пенсії зріс на 20 відсотків або 346,54 гривень, – зазначила Олена Сергіївна у своєму виступі. – Станом на 1 грудня 2017 року у Вінницькій області проживає понад 479 тисяч отримувачів пенсій, з них 262 тисячі пенсіонерів отримують доплату до прожиткового мінімуму, збільшеного на 79 гривень. Середній рівень підвищення пенсії в області склав 364,61 гривень. Крім того, змінено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам – скасовано 15 відсоткове зниження пенсій. Інші норми пенсійної реформи забезпечують вихід на пенсію незалежно від віку за наявності 40 років страхового стажу з 2028 року. Не змінюються умови призначення пенсій за віком на пільгових умовах осіб, які працювали в шкідливих умовах праці. З 1 січня 2019 року на законодавчому рівні визначено механізм щорічної індексації (перерахунку) пенсій для захисту від інфляцій.

Присутні на навчальному семінарі мали змогу запитати начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області щодо співвідношення страхового та трудового стажу, отримання пенсій для державних службовців та органів місцевого самоврядування, підвищення пенсій для осіб, проживаючих у сільській місцевості, працівникам аграрного та промислового сектору.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 11:52 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація