Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Cвитко: “Головна провина держави в тому, що лікарі не мають належного рівня матеріального забезпечення ” Роздрукувати

12 червня керівники області та міста традиційно привітали кращих працівників галузі охорони здоров’я Вінниччини з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов привітали і відзначили найбільш успішних лікарів і медичних працівників.

Сергій Свитко привітав працівників сфери охорони здоров’я із професійним святом та побажав усіляких гараздів, вказав на актуальність професії лікаря для збереження життя та здоров’я людини.

- Як від Бога, так і від лікаря пацієнти очікують дива. Як Господь Бог, так і лікар може врятувати життя людини. Тому ваша професія особлива. Крім професійних знань, лікар повинен володіти іншими чеснотами, бути передусім доброю і відповідальною людиною. Це ставить вас на особливий п’єдестал. На жаль, держава належним чином не шанує вашу працю. В цивілізованих країнах світу лікарі мають достойну заробітну плату. На мою думку, головна провина держави в тому, що лікарі не мають належного рівня матеріального забезпечення. Цю помилку керівництво держави має якнайшвидше виправити. Сьогодні існують багато проблем, пов’язаних із здоров’ям нашої нації. Я хотів би пригадати слова відомого лікаря Миколи Пирогова, який сказав що: “Майбутнє належить профілактичній медицині”. Завдання влади, зокрема обласної Ради бачу в тому, щоб скерувати зусилля для здійснення ранньої діагностики захворювань. Треба зробити усе можливе і неможливе для того, щоб наші земляки споживали якісну їжу і пили чисту воду. Це буде запорукою здоров’я української нації”, - зазначив Сергій Свитко. 

Наприкінці урочистостей очільники області та міста вручили медичним працівникам грамоти Міністерства охорони здоров’я України та Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 18:18 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація