Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Гончарук пройшов конкурс на посаду директора Обласного комплексного центру надання соціальних послуг Роздрукувати

4 червня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг», що знаходиться у смт Вороновиці Вінницького району. На конкурс були подані документи від одного кандидата – Сергія Гончарука, який до минулого року був директором дитячого будинку «Родинний дім». Головуючий, очільник обласної Ради, Анатолій Олійник повідомив, що документи претендента відповідають вимогам конкурсу і кваліфікаційним вимогам. Додав, що після представлення кандидата та його презентації, на нього чекають співбесіда та письмове тестування. Останнє включає в себе 30 питань: 15 галузевих та 15 питань щодо функціонування об’єктів комунальної власності.

Директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна представила кандидата на посаду – Сергія Гончарука.

– Сергій Васильович має стаж на керівних посадах в галузі освіти 27 років і його останнє місце роботи – на посаді директора дитячого будинку «Родинний дім». Вважаю, його досвід педагогічної та організаторської роботи буде мати застосування у новому закладі. Адже один з напрямів – це надання допомоги матерям із дітьми, які потерпають від домашнього насилля. На сьогодні у цьому закладі знаходиться 4 жінки з 10-ма дітьми, – зазначила Наталя Михайлівна.

Сергій Гончарук представив презентацію свого бачення розвитку центру надання соціальних послуг: створення належних умов для клієнтів центру, робота з кризовими сім’ями та безпритульними, перейняття досвіду в успішних установ, оперативна діяльність з матеріально- технічного забезпечення.

Після проведеного тестування Сергій Васильович набрав 24 бали: відповідно, вірно відповів на 14 галузевих питань і на 10 питань стосовно утримання комунального майна.

Комісією рекомендовано за результатами конкурсу винести кандидатуру Сергія Гончарука щодо призначення на посаду на затвердження чергової сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що вже проведено 44 конкурси на заміщення вакантних посад керівників – об’єктів спільної власності територіальних громад області. За результатами проведених конкурсів призначено 36 керівників, зокрема, 11 у галузі житлово-комунального господарства, 11 у галузі охорони здоров’я, 4 у галузі соціальної сфери, 4 у галузі фізичної культури і спорту, 4 у галузі освіти та 2 керівники у розділі «Інші підприємства та установи».

Повернутись Створено: 4 червня 2019 року, 14:47 Переглядів: 306

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація