Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Гончарук пройшов конкурс на посаду директора Обласного комплексного центру надання соціальних послуг Роздрукувати

4 червня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг», що знаходиться у смт Вороновиці Вінницького району. На конкурс були подані документи від одного кандидата – Сергія Гончарука, який до минулого року був директором дитячого будинку «Родинний дім». Головуючий, очільник обласної Ради, Анатолій Олійник повідомив, що документи претендента відповідають вимогам конкурсу і кваліфікаційним вимогам. Додав, що після представлення кандидата та його презентації, на нього чекають співбесіда та письмове тестування. Останнє включає в себе 30 питань: 15 галузевих та 15 питань щодо функціонування об’єктів комунальної власності.

Директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна представила кандидата на посаду – Сергія Гончарука.

– Сергій Васильович має стаж на керівних посадах в галузі освіти 27 років і його останнє місце роботи – на посаді директора дитячого будинку «Родинний дім». Вважаю, його досвід педагогічної та організаторської роботи буде мати застосування у новому закладі. Адже один з напрямів – це надання допомоги матерям із дітьми, які потерпають від домашнього насилля. На сьогодні у цьому закладі знаходиться 4 жінки з 10-ма дітьми, – зазначила Наталя Михайлівна.

Сергій Гончарук представив презентацію свого бачення розвитку центру надання соціальних послуг: створення належних умов для клієнтів центру, робота з кризовими сім’ями та безпритульними, перейняття досвіду в успішних установ, оперативна діяльність з матеріально- технічного забезпечення.

Після проведеного тестування Сергій Васильович набрав 24 бали: відповідно, вірно відповів на 14 галузевих питань і на 10 питань стосовно утримання комунального майна.

Комісією рекомендовано за результатами конкурсу винести кандидатуру Сергія Гончарука щодо призначення на посаду на затвердження чергової сесії обласної Ради.

Нагадаємо, що вже проведено 44 конкурси на заміщення вакантних посад керівників – об’єктів спільної власності територіальних громад області. За результатами проведених конкурсів призначено 36 керівників, зокрема, 11 у галузі житлово-комунального господарства, 11 у галузі охорони здоров’я, 4 у галузі соціальної сфери, 4 у галузі фізичної культури і спорту, 4 у галузі освіти та 2 керівники у розділі «Інші підприємства та установи».

Повернутись Створено: 4 червня 2019 року, 14:47 Переглядів: 266

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація