Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Стаднік: «Зелений туризм необхідно підтримати обласною програмою» Роздрукувати

На сьогодні все більше популярності, насамперед, серед жителів мегаполісів набуває зелений туризм – відпочинок у сільській місцевості. І це є відкриттям нових можливостей. Бо жителі міст, їдучи в село, проживають там певний час іншим, здоровим життям. На переконання депутата обласної Ради Сергія Стадніка в такий спосіб повертаються до першоджерел.

Про те, що зелений туризм – не лише відпочинок, а й одна зі складових розвитку туристичної галузі Вінниччини, депутат озвучив і на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Він запропонував депутатам-колегам до розгляду проект рішення про підтримку і розвиток зеленого туризму в області. Депутати підтримали таку пропозицію і вже склали звернення до Верховної Ради України з проханням якнайшвидше розглянути відповідні законопроекти на підтримку розвитку зеленого туризму.

– Важливою проблемою економіки та держави загалом є сильне відставання та незбалансованість у розвитку сільських територій, – каже Сергій Стаднік. – Особливо це важливо для областей із високою часткою сільського населення, як, наприклад, – для Вінницької. Розвиток зеленого туризму для області є одним із видів самозайнятості населення, який підвищує роль краєзнавства, поєднує елементи активної діяльності й відпочинку, відтворює життєве середовище, наближене до природи.

Депутат акцентував, що для стимулювання подальшого розвитку зеленого туризму потрібно створити належні умови на законодавчому рівні. Мовляв, на сьогодні всі звернення щодо підтримати розвитку проектів у цій галузі зводяться до конкурсу розвитку територіальних громад. Сергій Стаднік переконаний, що підтримка має бути неодноразова, а програмна і постійна.

– Як член бюджетної комісії, я знаю, що багато програм потребують державної підтримки і зелений туризм зокрема, – зазначає Сергій Стаднік. – А по суті, не фінансуються ні з державного, ні з обласного бюджету. І в цьому є проблема. За підтримки цієї галузі можливий розвиток  сільської місцевості безпосередньо. Також є одним із засобів отримання доходів сільським населенням, як компонент комплексного розвитку сільських територій та подолання бідності в селі.

Нині Сергій Стаднік продовжує працювати над тим, щоб безпосередньо на обласному рівні вносити зміни до обласних програм відносно зеленого туризму та туризму загалом, аби «зелені» проекти хоч якоюсь мірою фінансувалися державним коштом.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2018 року, 10:29 Переглядів: 338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація