Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Стаднік: «Зелений туризм необхідно підтримати обласною програмою» Роздрукувати

На сьогодні все більше популярності, насамперед, серед жителів мегаполісів набуває зелений туризм – відпочинок у сільській місцевості. І це є відкриттям нових можливостей. Бо жителі міст, їдучи в село, проживають там певний час іншим, здоровим життям. На переконання депутата обласної Ради Сергія Стадніка в такий спосіб повертаються до першоджерел.

Про те, що зелений туризм – не лише відпочинок, а й одна зі складових розвитку туристичної галузі Вінниччини, депутат озвучив і на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Він запропонував депутатам-колегам до розгляду проект рішення про підтримку і розвиток зеленого туризму в області. Депутати підтримали таку пропозицію і вже склали звернення до Верховної Ради України з проханням якнайшвидше розглянути відповідні законопроекти на підтримку розвитку зеленого туризму.

– Важливою проблемою економіки та держави загалом є сильне відставання та незбалансованість у розвитку сільських територій, – каже Сергій Стаднік. – Особливо це важливо для областей із високою часткою сільського населення, як, наприклад, – для Вінницької. Розвиток зеленого туризму для області є одним із видів самозайнятості населення, який підвищує роль краєзнавства, поєднує елементи активної діяльності й відпочинку, відтворює життєве середовище, наближене до природи.

Депутат акцентував, що для стимулювання подальшого розвитку зеленого туризму потрібно створити належні умови на законодавчому рівні. Мовляв, на сьогодні всі звернення щодо підтримати розвитку проектів у цій галузі зводяться до конкурсу розвитку територіальних громад. Сергій Стаднік переконаний, що підтримка має бути неодноразова, а програмна і постійна.

– Як член бюджетної комісії, я знаю, що багато програм потребують державної підтримки і зелений туризм зокрема, – зазначає Сергій Стаднік. – А по суті, не фінансуються ні з державного, ні з обласного бюджету. І в цьому є проблема. За підтримки цієї галузі можливий розвиток  сільської місцевості безпосередньо. Також є одним із засобів отримання доходів сільським населенням, як компонент комплексного розвитку сільських територій та подолання бідності в селі.

Нині Сергій Стаднік продовжує працювати над тим, щоб безпосередньо на обласному рівні вносити зміни до обласних програм відносно зеленого туризму та туризму загалом, аби «зелені» проекти хоч якоюсь мірою фінансувалися державним коштом.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2018 року, 10:29 Переглядів: 378

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація