Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в м. Лодзь (Республіка Польща).

Форум, присвячений десятиріччю вступу Польщі до Європейського Союзу, відбувається в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Основною тематикою цьогорічного Форуму є енергія, у тому числі відновлювані джерела енергії. Крім того, будуть проходити зустрічі по секціях таких галузей: легка промисловість, мода, торгівля; інформаційні технології; медицина, фармакологія, косметика; сучасне сільське господарство і харчова промисловість; сучасні будівельні матеріали.

У Форумі традиційно беруть участь національні та зарубіжні делегації, що представляють міста і регіони, а також представники польського та іноземного бізнесу. Основна мета Форуму – налагодження ефективної співпраці між країнами загалом та між представниками місцевого та зарубіжного бізнесу зокрема.

Мета участі делегації підприємців з Вінницької області – презентація товаровиробників Вінниччини, обмін досвідом, знаходження нових ділових контактів та налагодження розвитку бізнесу, шляхом пошуку іноземних партнерів. Планується  підписання цілої низки двосторонніх домовленостей про співпрацю.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2014 року, 15:50 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація