Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в м. Лодзь (Республіка Польща).

Форум, присвячений десятиріччю вступу Польщі до Європейського Союзу, відбувається в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Основною тематикою цьогорічного Форуму є енергія, у тому числі відновлювані джерела енергії. Крім того, будуть проходити зустрічі по секціях таких галузей: легка промисловість, мода, торгівля; інформаційні технології; медицина, фармакологія, косметика; сучасне сільське господарство і харчова промисловість; сучасні будівельні матеріали.

У Форумі традиційно беруть участь національні та зарубіжні делегації, що представляють міста і регіони, а також представники польського та іноземного бізнесу. Основна мета Форуму – налагодження ефективної співпраці між країнами загалом та між представниками місцевого та зарубіжного бізнесу зокрема.

Мета участі делегації підприємців з Вінницької області – презентація товаровиробників Вінниччини, обмін досвідом, знаходження нових ділових контактів та налагодження розвитку бізнесу, шляхом пошуку іноземних партнерів. Планується  підписання цілої низки двосторонніх домовленостей про співпрацю.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2014 року, 15:50 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація