23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в місті Лодзь Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко, в складі делегації  від Вінницької області, протягом 13-16 жовтня бере участь у 7-му Європейському економічному форумі в м. Лодзь (Республіка Польща).

Форум, присвячений десятиріччю вступу Польщі до Європейського Союзу, відбувається в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Основною тематикою цьогорічного Форуму є енергія, у тому числі відновлювані джерела енергії. Крім того, будуть проходити зустрічі по секціях таких галузей: легка промисловість, мода, торгівля; інформаційні технології; медицина, фармакологія, косметика; сучасне сільське господарство і харчова промисловість; сучасні будівельні матеріали.

У Форумі традиційно беруть участь національні та зарубіжні делегації, що представляють міста і регіони, а також представники польського та іноземного бізнесу. Основна мета Форуму – налагодження ефективної співпраці між країнами загалом та між представниками місцевого та зарубіжного бізнесу зокрема.

Мета участі делегації підприємців з Вінницької області – презентація товаровиробників Вінниччини, обмін досвідом, знаходження нових ділових контактів та налагодження розвитку бізнесу, шляхом пошуку іноземних партнерів. Планується  підписання цілої низки двосторонніх домовленостей про співпрацю.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2014 року, 15:50 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація