Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Децентралізацію влади в першу чергу потрібно провести в питанні фінансів” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України у м. Вінниці, що відбулося 16 травня в приміщенні Вінницької обласної Ради.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Уряду спільно з керівництвом Вінницької області обговорили, зокрема, питання децентралізації влади в Україні, передачу повноважень і фінансових ресурсів територіальним громадам та органам місцевого самоврядування, внесення відповідних змін до Конституції України з метою реалізації курсу реформ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласної Ради членів Уряду з перебуванням на території Вінниччини і висловив думку, що подільська аура надихне урядовців на ухвалення мудрих рішень.

Сергій Свитко коментуючи перед урядовцями перспективи реформи децентралізації влади заявив:

- Я переконаний, що з реформою місцевого самоврядування ми суттєво спізнилися, її варто було проводити ще двадцять років тому. Та модель реформування органів місцевого самоврядування, що пропонується, безумовно відповідає європейським стандартам. Вінницька обласна Рада 6 скликання ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і була попереду у цьому процесі. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, яка є в державі, враховуючи внутрішні і зовнішні виклики, сьогодні необхідно провести в першу чергу, децентралізацію в частині фінансів і економіки - це перший етап. Другий етап – це здійснення передачі повноважень виконавчим комітетам. Однак ситуація, яка є на Півдні і Сході країни, може зруйнувати існуючу систему влади і призвести до непередбачуваних наслідків. Тому в цій частині не варто поспішати, - зазначив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради підкреслив, що суттєво підходити до реформи децентралізації влади варто після президентських і парламентських виборів, після стабілізації внутрішньополітичної ситуації в українській державі.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 19:48 Переглядів: 1248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація