Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Децентралізацію влади в першу чергу потрібно провести в питанні фінансів” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України у м. Вінниці, що відбулося 16 травня в приміщенні Вінницької обласної Ради.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Уряду спільно з керівництвом Вінницької області обговорили, зокрема, питання децентралізації влади в Україні, передачу повноважень і фінансових ресурсів територіальним громадам та органам місцевого самоврядування, внесення відповідних змін до Конституції України з метою реалізації курсу реформ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласної Ради членів Уряду з перебуванням на території Вінниччини і висловив думку, що подільська аура надихне урядовців на ухвалення мудрих рішень.

Сергій Свитко коментуючи перед урядовцями перспективи реформи децентралізації влади заявив:

- Я переконаний, що з реформою місцевого самоврядування ми суттєво спізнилися, її варто було проводити ще двадцять років тому. Та модель реформування органів місцевого самоврядування, що пропонується, безумовно відповідає європейським стандартам. Вінницька обласна Рада 6 скликання ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і була попереду у цьому процесі. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, яка є в державі, враховуючи внутрішні і зовнішні виклики, сьогодні необхідно провести в першу чергу, децентралізацію в частині фінансів і економіки - це перший етап. Другий етап – це здійснення передачі повноважень виконавчим комітетам. Однак ситуація, яка є на Півдні і Сході країни, може зруйнувати існуючу систему влади і призвести до непередбачуваних наслідків. Тому в цій частині не варто поспішати, - зазначив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради підкреслив, що суттєво підходити до реформи децентралізації влади варто після президентських і парламентських виборів, після стабілізації внутрішньополітичної ситуації в українській державі.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 19:48 Переглядів: 1365

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація