Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: “Децентралізацію влади в першу чергу потрібно провести в питанні фінансів” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України у м. Вінниці, що відбулося 16 травня в приміщенні Вінницької обласної Ради.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Уряду спільно з керівництвом Вінницької області обговорили, зокрема, питання децентралізації влади в Україні, передачу повноважень і фінансових ресурсів територіальним громадам та органам місцевого самоврядування, внесення відповідних змін до Конституції України з метою реалізації курсу реформ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласної Ради членів Уряду з перебуванням на території Вінниччини і висловив думку, що подільська аура надихне урядовців на ухвалення мудрих рішень.

Сергій Свитко коментуючи перед урядовцями перспективи реформи децентралізації влади заявив:

- Я переконаний, що з реформою місцевого самоврядування ми суттєво спізнилися, її варто було проводити ще двадцять років тому. Та модель реформування органів місцевого самоврядування, що пропонується, безумовно відповідає європейським стандартам. Вінницька обласна Рада 6 скликання ухвалила Концепцію реформування місцевого самоврядування і була попереду у цьому процесі. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, яка є в державі, враховуючи внутрішні і зовнішні виклики, сьогодні необхідно провести в першу чергу, децентралізацію в частині фінансів і економіки - це перший етап. Другий етап – це здійснення передачі повноважень виконавчим комітетам. Однак ситуація, яка є на Півдні і Сході країни, може зруйнувати існуючу систему влади і призвести до непередбачуваних наслідків. Тому в цій частині не варто поспішати, - зазначив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради підкреслив, що суттєво підходити до реформи децентралізації влади варто після президентських і парламентських виборів, після стабілізації внутрішньополітичної ситуації в українській державі.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 19:48 Переглядів: 1286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація