Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Для перемоги над зовнішнім ворогом, для подолання внутрішніх проблем нам потрібна єдність” Роздрукувати

Про це 25 квітня у місті Вінниці заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко під час урочистого відкриття нового сезону роботи найбільшого у Європі світло-музичного фонтану «Roshen».

У суботу, 25 квітня у Вінниці відбулося урочисте відкриття нового сезону роботи світло-музичного фонтану «Roshen» з новою програмою «Україна переможе». У змісті програми в творчому вигляді описано хронологію подій Революції гідності, подвиг Героїв Небесної Сотні та війну на сході країни за незалежність і територіальну цілісність української держави проти російського агресора.

Почесними гостями урочистостей були дружина Президента України Марина Порошенко та її старший син - народний депутат України Олексій Порошенко, які виступили із вітальним словом перед 50-ти тисячною громадою вінничан, що прийшли на відкриття нового сезону роботи вінницького фонтану. Крім того, участь у заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, народні депутати України від Вінниччини, політичні і громадські діячі, іноземні гості нашого міста. На урочисте відкриття спеціально привезли українських бійців із вінницького госпіталю, які проходять лікування і реабілітацію.

Мали нагоду виступити на сцені також боєць української армії Вадим Левко - солдат гранатометник 42 окремого мотопіхотного батальйону, а також вінницький волонтер Юлія Вотчер, які закликали вінничан активніше допомагати наших бійцям у зоні бойових дій, вірити і боротися за перемогу у війні на сході України.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав велелюдне зібрання мешканців міста, області та гостей із цією подією та наголосив на необхідності єднання усій українській нації.

Вінницький фонтан став гарною візиткою нашого міста. Десятки тисяч людей з усіх куточків України, з ближнього і дальнього зарубіжжя приїздять подивитися на це диво, яке є у Вінниці. Коли із звичайнісінької води, світла і музики утворюються казкові феєрії. У непростий час сьогодні відкривається функціонування фонтану, коли існують зовнішні і внутрішні виклики. Сьогодні ми розуміємо, що як ніколи, для перемоги над зовнішнім ворогом, для подолання внутрішніх проблем нам потрібна єдність. Потрібна єдність усіх українських політичних сил, в першу чергу, парламентських. Потрібна міжконфесійна єдність і злагода. Потрібна єдність армії і народу. Потрібна єдність влади і народу, але влада повинна бути відповідальною за свої вчинки і діяти лише в інтересах усього українського народу. Я хотів би зазначити, що сьогодні ми є свідками вселенської боротьби світла і темряви, добра і зла, любові і ненависті. Ми – християни, розуміємо, що у цій боротьбі обов’язково переможе світло, переможе правда, переможе добро. І ми збудуємо ту Україну, про яку ми мріяли, мріємо і за яку поклали свої голови найкращі сини і доньки українського народу. Бо з нами правда, і з нами Бог. Слава Україні!”, - сказав Сергій Свитко.

Перед учасниками зібрання благодійний концерт дав відомий білорусько-український гурт «Brutto» на чолі із екс-солістом гурту «Ляпис Трубецкой» Сергієм Міхалком. Зокрема, гурт виконав відомий революційний хіт періоду Революції гідності - «Воїни світла».

Кульмінацією ж вечора став феєричний запуск світло-музичного фонтану «Roshen» із патріотичною програмою «Хвилі рідної душі», яку створили вітчизняні та закордонні фахівці.

Повернутись Створено: 26 квітня 2015 року, 23:48 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація