Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко допомагає працівникам перукарні “Лагуна” відстоювати свої конституційні права Роздрукувати

29 жовтня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч із працівниками перукарні “Лагуна”, що знаходиться у місті Вінниці. Перукарі нещодавно оголосили безстроковий страйк з метою відстояти свої соціальні права та були по-звірячому побиті невідомими особами.

Участь у зустрічі також взяли заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами Вінницької обласної Ради Степан Нешик, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, працівники обласної незалежної профспілки.

В ході зустрічі обговорено ситуацію, що склалась навколо приміщення перукарні та факт побиття громадян невідомими особами. Так, працівники перукарні повідомили, що приміщення перукарні, яке знаходиться по вул. Келецька, у свій час знаходилось у комунальній власності Вінницької міської ради, а згодом було приватизовано. Вони також заявили, що будуть домагатися повернення у власність територіальної громади міста приміщення перукарні, яке, на їх погляд, приватизовано нинішнім власником незаконно. Було зменшено зальну площу перукарні, яка тривалий час успішно функціонувала і приносила прибутки.

Внаслідок конфлікту з власницею перукарні Валентиною Ананьєвою на сьогодні працівники перукарні втратили свої робочі місця. Після оголошення перукарями безстрокової мирної акції протесту, яка тривала близько двох тижнів, кілька днів тому на них було здійснено напад невідомими особами, які по-звірячому побили жінок та насильно виштовхали їх з приміщення. При цьому усі меблі та речі було винесено з перукарні, тому вона повністю припинила своє функціонування.

Про мирну акцію протесту працівники перукарні повідомляли міську раду і керівництво правоохоронних органів міста завчасно, зокрема, просили забезпечити громадський порядок. Проте, цього не було забезпечено і проти громадян було вчинено брутальний злочин. Як кажуть працівники, міліція їхала довше за журналістів. Ведеться розслідування обставин вчинення зазначеного вище злочину. Працівники вимагають знайти та притягнути до кримінальної відповідальності винуватців. Крім того, вони планують проводити безстрокову акцію протесту вже під стінами Вінницької міської ради з метою захисту своїх конституційних прав і свобод.   

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив працівників перукарні у своїй підтримці і вже звернувся з листами до виконувача обов'язків Вінницького міського голови Сергія Моргунова, керівництва військової прокуратури та управління праці щодо реагування з цього питання. Крім того, він доручив керівнику управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області вивчити можливості пошуку нового приміщення для працівників перукарні, а також зазначив, що скерує звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо об’єктивного розслідування вчиненого злочину та притягнення винуватців до відповідальності.

Повернутись Створено: 29 жовтня 2015 року, 19:42 Переглядів: 1072

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація