Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Дорогі українці, дякую всім Вам за нашу спільну боротьбу і наші перемоги!» Роздрукувати

     Шановні земляки!

Завершуються повноваження депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання, закінчуються і мої повноваження, як голови облради.

Цей п’ятирічний період в житті нашого народу, зокрема і депутатів органів місцевого самоврядування, був непростим, особливо два останніх роки – це час Революції гідності та війни з російським агресором.

Ми, українські патріоти - рушійна сила українського народу, перемогли тоталітарний режим Януковича. Ми вистояли. Ми захистили демократичний та європейський вибір нашого народу. Ми боролись і  сьогодні у борні жертовно утверджуємо Українську Державу.

Боротьба за українську Україну відбувалась не тільки на Майданах і полях військових боїв, але, зокрема, і в трудових колективах, комунальних закладах та установах – кожен на своєму робочому місці, і в сесійних залах - там патріотичні депутати відстоювали інтереси простих людей.

Дякую всім депутатам 6 cкликання органів місцевого самоврядування Вінниччини, хто вірно служив своїм виборцям, ухвалював важливі рішення на користь територіальних громад.

Дякую представникам політичних партій, громадських організацій національно-демократичного спрямування, усім активістам Майдану, засобам масової інформації, дякую всім патріотам –українцям за нашу спільну боротьбу і наші спільні перемоги.

Дякую всім, хто повірив мені й довірив з лютого 2014 року по листопад 2015 року очолювати Вінницьку обласну раду.

Мені не соромно дивитись людям в очі: я не крав і не давав красти іншим, я захищав інтереси простих людей, я робив все можливе для того, щоб життя моїх співвітчизників стало кращим.

Я зробив все, що міг, нехай, хто може, зробить краще.

Вірю в Бога, вірю в Україну, вірю в щасливе майбутнє українського народу!

            

Повернутись Створено: 26 листопада 2015 року, 19:32 Переглядів: 1116

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація