11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: «Дорогі українці, дякую всім Вам за нашу спільну боротьбу і наші перемоги!» Роздрукувати

     Шановні земляки!

Завершуються повноваження депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання, закінчуються і мої повноваження, як голови облради.

Цей п’ятирічний період в житті нашого народу, зокрема і депутатів органів місцевого самоврядування, був непростим, особливо два останніх роки – це час Революції гідності та війни з російським агресором.

Ми, українські патріоти - рушійна сила українського народу, перемогли тоталітарний режим Януковича. Ми вистояли. Ми захистили демократичний та європейський вибір нашого народу. Ми боролись і  сьогодні у борні жертовно утверджуємо Українську Державу.

Боротьба за українську Україну відбувалась не тільки на Майданах і полях військових боїв, але, зокрема, і в трудових колективах, комунальних закладах та установах – кожен на своєму робочому місці, і в сесійних залах - там патріотичні депутати відстоювали інтереси простих людей.

Дякую всім депутатам 6 cкликання органів місцевого самоврядування Вінниччини, хто вірно служив своїм виборцям, ухвалював важливі рішення на користь територіальних громад.

Дякую представникам політичних партій, громадських організацій національно-демократичного спрямування, усім активістам Майдану, засобам масової інформації, дякую всім патріотам –українцям за нашу спільну боротьбу і наші спільні перемоги.

Дякую всім, хто повірив мені й довірив з лютого 2014 року по листопад 2015 року очолювати Вінницьку обласну раду.

Мені не соромно дивитись людям в очі: я не крав і не давав красти іншим, я захищав інтереси простих людей, я робив все можливе для того, щоб життя моїх співвітчизників стало кращим.

Я зробив все, що міг, нехай, хто може, зробить краще.

Вірю в Бога, вірю в Україну, вірю в щасливе майбутнє українського народу!

            

Повернутись Створено: 26 листопада 2015 року, 19:32 Переглядів: 1160

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація