Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: «Дорогі українці, дякую всім Вам за нашу спільну боротьбу і наші перемоги!» Роздрукувати

     Шановні земляки!

Завершуються повноваження депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання, закінчуються і мої повноваження, як голови облради.

Цей п’ятирічний період в житті нашого народу, зокрема і депутатів органів місцевого самоврядування, був непростим, особливо два останніх роки – це час Революції гідності та війни з російським агресором.

Ми, українські патріоти - рушійна сила українського народу, перемогли тоталітарний режим Януковича. Ми вистояли. Ми захистили демократичний та європейський вибір нашого народу. Ми боролись і  сьогодні у борні жертовно утверджуємо Українську Державу.

Боротьба за українську Україну відбувалась не тільки на Майданах і полях військових боїв, але, зокрема, і в трудових колективах, комунальних закладах та установах – кожен на своєму робочому місці, і в сесійних залах - там патріотичні депутати відстоювали інтереси простих людей.

Дякую всім депутатам 6 cкликання органів місцевого самоврядування Вінниччини, хто вірно служив своїм виборцям, ухвалював важливі рішення на користь територіальних громад.

Дякую представникам політичних партій, громадських організацій національно-демократичного спрямування, усім активістам Майдану, засобам масової інформації, дякую всім патріотам –українцям за нашу спільну боротьбу і наші спільні перемоги.

Дякую всім, хто повірив мені й довірив з лютого 2014 року по листопад 2015 року очолювати Вінницьку обласну раду.

Мені не соромно дивитись людям в очі: я не крав і не давав красти іншим, я захищав інтереси простих людей, я робив все можливе для того, щоб життя моїх співвітчизників стало кращим.

Я зробив все, що міг, нехай, хто може, зробить краще.

Вірю в Бога, вірю в Україну, вірю в щасливе майбутнє українського народу!

            

Повернутись Створено: 26 листопада 2015 року, 19:32 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація