Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Досвід Румунії щодо питань децентралізації влади для нас є дуже важливим» Роздрукувати

9 липня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Корнелом Іонеску та представниками румунської й молдовської делегацій.

Досвід Румунії щодо питань децентралізації влади для нас є дуже важливим, оскільки ми сьогодні стоїмо на шляху реформ. Зокрема, 24 червня цього року була проведена сесія Вінницької обласної Ради, на якій депутати проголосували за прийняття проекту Перспективного плану об’єднання громад нашої області. Напрацьовані матеріали ми направимо до Кабінету Міністрів України, а потім нам потрібно буде ще виконати 20 кроків для реалізації цього плану. Хочу зазначити, що для нас у процесі реформування пріоритетним напрямом є надання ширших повноважень територіальним громадам, а також якісне забезпечення соціальних, адміністративних та інших послуг для населення. Тому для нас дуже цінним є ваш досвід, досвід поляків та народів інших країн, які пройшли шлях реформування, – наголосив під час спілкування Сергій Свитко.

В свою чергу, гості зазначили, що готові підтримувати вінницьких колег і ділитися з ними своїми напрацюваннями та досвідом щодо впровадження питань децентралізації влади.

Сьогоднішня зустріч є символом нашої постійної системної співпраці. Сподіваюся, що представники, які приїхали в складі румунської делегації, допоможуть нам і надалі розвивати взаємні стосунки, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску.

 

Повернутись Створено: 9 липня 2015 року, 15:50 Переглядів: 1203

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація