6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко інформував Міністра та Посла Великобританії про відсутність на Вінниччині ефективної боротьби з корупцією та про переслідування політичних опонентів Роздрукувати

7 жовтня на Вінниччині побував Державний міністр з питань Європи Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії Девід Лідінгтон. Високопосадовця супроводжували Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та інші фахівці посольства з соціально-політичних питань.

В рамках робочого візиту із європейськими високопосадовцями провели офіційну зустріч голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Вітаючи гостей, голова ОДА Валерій Коровій акцентував увагу на перспективах розвитку українського бізнесу в умовах співпраці з Євросоюзом; зупинився на успіхах, досягнутих в області, а також назвав запорукою успішних реформ зміну ментальності людей. За його словами, розпочинати реформування необхідно з децентралізації, оскільки зараз найбільший рівень довіри населення саме до місцевих органів самоврядування.

В свою чергу Державний міністр з питань Європи Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії Девід Лідінгтон подякував керівникам Вінниччини за теплий прийом та відзначив значну результативну роботу, яка проводиться в області.

Це мій четвертий міністерський візит до України, тож я вирішив не обмежуватись Києвом, а поїхати в якийсь інший регіон для повного розуміння того, що відбувається на місцях,- зазначив Девід Лідінгтон.

В ході зустрічі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував Державниму міністру з питань Європи Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії Девіду Лідінгтону, Надзвичайному та Повноважному послу Великої Британії Джудіт Гоф, уряду і народові Великої Британії за підтримку України у такий непростий для нас час.

Ваш візит – це ще один крок для зміцнення співробітництва між Україною і Великою Британією. Користуючись нагодою, хочу наголосити, що саме сьогодні відбувається утвердження української незалежності такою великою ціною. Ми розуміємо, що дуже важко отримати військову перемогу на сході й, напевно, неможливо у військовий спосіб повернути анексований Крим Україні. Вирішення цих проблем лежить у дипломатичній площині, а з іншого боку – в економічній. Я хочу нагадати слова Путіна, що «найбільшою помилкою 20 століття є розпад Радянського Союзу». З цього випливає, що він мріє про відновлення колишньої імперії. І сьогодні відбувається боротьба не тільки за територіальну цілісність і незалежність України, а й боротьба за демократичну Європу та непорушність кордонів, визнаних Хельсінською угодою 1975 року. Я переконаний, що перемога України може бути лише в тому випадку, коли буде спільна системна дія всіх країн Європейського Союзу і Світового співтовариства на підтримку України. Сьогодні, на мою думку, йде боротьба добра і зла, а Україна є в епіцентрі цієї боротьби. В зв’язку з цим, важливими є успіхи України в економічній площині. Якщо вона матиме значні економічні успіхи, то це є важливим фактором повернення анексованого Криму у майбутньому, а також частин Донецької та Луганської областей. Тобто, рівень життя в Україні має бути кращим, ніж в Росії і, зокрема, в Криму. Я думаю, що Європа може нам допомогти в цьому відношенні, тому що нам важливі інвестиції, створення нових підприємств, робочих місць, наповнення бюджетів – державного і місцевих, а відповідно – покращення життя людей. Для нас важливим є запровадження новітніх технологій, і ми знаємо, що Велика Британія є однією із найуспішніших країн світу і може надати нам суттєву допомогу. Ми повинні розуміти, що Путін послідовно реалізовує свій план, і будь-хто може бути наступною жертвою в реалізації його планів. Я переконаний в тому, що для нас дуже важливим є ваш успіх і ваші досягнення в плані побудови демократичного суспільства, – зазначив під час зустрічі голова обласної Ради Сергій Свитко.

Також він підкреслив, що сьогодні, завдяки останнім подіям в нашій країні відбувається формування нового громадянського суспільства, тому дуже важливим фактором у побудові нової демократичної держави є боротьба з корупцією.

Та, система, яка діяла довгий час, існує і зараз, вона не здається. На моє переконання, сьогодні в Україні немає успішної боротьби з корупцією. Я скерував більше сотні звернень до правоохоронних органів щодо різних корупційних діянь, але, як правило, ніякого реагування немає, – повідомив Сергій Свитко.

На підтвердження своїх слів він передав Державному міністру з питань Європи Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії Девіду Лідінгтону звернення від керівників трьох обласних партійних організацій – «Батьківщини», Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і Народного Руху України про події, які відбулися біля Вінницької обласної Ради 6 грудня 2014 року. Також Сергій Свитко зауважив, що на Вінниччині є політичні в’язні, і здійснюється переслідування політичних опонентів, а також висловив прохання відреагувати на зазначене звернення.

В свою чергу Девід Лідінгтон зазначив: «Я перечитаю обов’язково ці звернення, і ми проаналізуємо, що можна в цьому напрямі зробити. Дуже важливо, що ви мені про цю проблему розповіли».

На завершення зустрічі з керівниками області Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф подякувала за гарну організацію візиту і чудовий прийом, наголосивши на тому, що для британської сторони поїздка була цікавою та результативною.

Для довідки.

В рамках робочого візиту члени делегації відвідали Донецький національний університет, де зустрілись зі студентами та професорсько-викладацьким складом; ознайомились із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради та провели зустріч з представниками КП «Інститут розвитку міст». 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2015 року, 11:52 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація