Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Є час розкидати каміння, і час збирати каміння» Роздрукувати

6 червня в селі Строїнці Тиврівського району  відбулося урочисте відкриття і освячення римо-католицького храму.  Від цього дня  двері святині відчинені для віруючих.

Храм має велике значення  для духовного життя не лише цього великого села, але й для навколишніх.  Це важлива віха в житті кожного села, адже саме з будівництва храму розпочинається духовне відродження території.

Чин освячення храму та Божественну Літургію очолив Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ Леон Дубравський. Після освячення костелу  він подякував всім причетним  до його відродження, вручив церковні відзнаки за активну допомогу у будівництві храму  благодійникам, представникам  місцевої влади і сказав, що це один з красивіших храмів, який  служитиме відродженню культури, віри та  духовності.

Радість освячення нового храму прийшли розділити католицькі та православні священики, сестри-монахині, парафіяни римо-католицької громади села Строїнці і навколишніх сіл. 

Вітали римо-католицьку громаду з відкриттям нової святині представники обласної, районної і сільської влади.

 Зі щирими словами привітання звернувся до прихожан та гостей голова обласної Ради Сергій Свитко.

- Ваша Екселенція, шановний пане єпископе, всечесні отці, шановні земляки! Я маю сьогодні за честь вітати вас, громаду села Строїнець, з визначною подією. Сьогодні освячено храм, і це, без перебільшення, історична подія для територіальної громади. Тому, що храм створюється на століття, на віки. Ми підемо із цього земного життя, підуть наші діти, наші онуки, а храм буде служити людям, храм буде служити Господу Богу.

 Я сьогодні згадав слова Ісуса Христа про те, що є час розкидати каміння, і час збирати каміння. Україна пережила дуже страшні часи безбожної влади, коли руйнувались храми, вбивали священників, вбивали представників інтелігенції, знищували селянство.  Але сьогодні час збирати каміння – будуються храми, відновлюється українська держава.

Саме тепер відбувається жорстка боротьба за незалежність і територіальну цілісність нашої України. Ми всі сьогодні молимося за душі убієнних, за наших героїв, які захищають самостійність української держави  і віримо,і переконані в тому, що обов’язково перемога буде за нами.

Шановне товариство, я користуючись нагодою, хочу ще раз привітати вас від імені Вінницької обласної Ради, від себе особисто з прекрасним, чудовим святом - святом освячення храму. Переконаний в тому, що в цьому храмі завжди буде божа благодать. Бажаю вам всім миру, здоров’я, віри, надії та любові, - сказав Сергій Свитко

Після завершення урочистостей відбулося частування гостей заходу, аматорськими колективами, виконувались божественні і патріотичні пісні.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 10:28 Переглядів: 1490

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація