Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Свитко: «Є час розкидати каміння, і час збирати каміння» Роздрукувати

6 червня в селі Строїнці Тиврівського району  відбулося урочисте відкриття і освячення римо-католицького храму.  Від цього дня  двері святині відчинені для віруючих.

Храм має велике значення  для духовного життя не лише цього великого села, але й для навколишніх.  Це важлива віха в житті кожного села, адже саме з будівництва храму розпочинається духовне відродження території.

Чин освячення храму та Божественну Літургію очолив Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ Леон Дубравський. Після освячення костелу  він подякував всім причетним  до його відродження, вручив церковні відзнаки за активну допомогу у будівництві храму  благодійникам, представникам  місцевої влади і сказав, що це один з красивіших храмів, який  служитиме відродженню культури, віри та  духовності.

Радість освячення нового храму прийшли розділити католицькі та православні священики, сестри-монахині, парафіяни римо-католицької громади села Строїнці і навколишніх сіл. 

Вітали римо-католицьку громаду з відкриттям нової святині представники обласної, районної і сільської влади.

 Зі щирими словами привітання звернувся до прихожан та гостей голова обласної Ради Сергій Свитко.

- Ваша Екселенція, шановний пане єпископе, всечесні отці, шановні земляки! Я маю сьогодні за честь вітати вас, громаду села Строїнець, з визначною подією. Сьогодні освячено храм, і це, без перебільшення, історична подія для територіальної громади. Тому, що храм створюється на століття, на віки. Ми підемо із цього земного життя, підуть наші діти, наші онуки, а храм буде служити людям, храм буде служити Господу Богу.

 Я сьогодні згадав слова Ісуса Христа про те, що є час розкидати каміння, і час збирати каміння. Україна пережила дуже страшні часи безбожної влади, коли руйнувались храми, вбивали священників, вбивали представників інтелігенції, знищували селянство.  Але сьогодні час збирати каміння – будуються храми, відновлюється українська держава.

Саме тепер відбувається жорстка боротьба за незалежність і територіальну цілісність нашої України. Ми всі сьогодні молимося за душі убієнних, за наших героїв, які захищають самостійність української держави  і віримо,і переконані в тому, що обов’язково перемога буде за нами.

Шановне товариство, я користуючись нагодою, хочу ще раз привітати вас від імені Вінницької обласної Ради, від себе особисто з прекрасним, чудовим святом - святом освячення храму. Переконаний в тому, що в цьому храмі завжди буде божа благодать. Бажаю вам всім миру, здоров’я, віри, надії та любові, - сказав Сергій Свитко

Після завершення урочистостей відбулося частування гостей заходу, аматорськими колективами, виконувались божественні і патріотичні пісні.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 10:28 Переглядів: 1614

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація