Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Є час розкидати каміння, і час збирати каміння» Роздрукувати

6 червня в селі Строїнці Тиврівського району  відбулося урочисте відкриття і освячення римо-католицького храму.  Від цього дня  двері святині відчинені для віруючих.

Храм має велике значення  для духовного життя не лише цього великого села, але й для навколишніх.  Це важлива віха в житті кожного села, адже саме з будівництва храму розпочинається духовне відродження території.

Чин освячення храму та Божественну Літургію очолив Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ Леон Дубравський. Після освячення костелу  він подякував всім причетним  до його відродження, вручив церковні відзнаки за активну допомогу у будівництві храму  благодійникам, представникам  місцевої влади і сказав, що це один з красивіших храмів, який  служитиме відродженню культури, віри та  духовності.

Радість освячення нового храму прийшли розділити католицькі та православні священики, сестри-монахині, парафіяни римо-католицької громади села Строїнці і навколишніх сіл. 

Вітали римо-католицьку громаду з відкриттям нової святині представники обласної, районної і сільської влади.

 Зі щирими словами привітання звернувся до прихожан та гостей голова обласної Ради Сергій Свитко.

- Ваша Екселенція, шановний пане єпископе, всечесні отці, шановні земляки! Я маю сьогодні за честь вітати вас, громаду села Строїнець, з визначною подією. Сьогодні освячено храм, і це, без перебільшення, історична подія для територіальної громади. Тому, що храм створюється на століття, на віки. Ми підемо із цього земного життя, підуть наші діти, наші онуки, а храм буде служити людям, храм буде служити Господу Богу.

 Я сьогодні згадав слова Ісуса Христа про те, що є час розкидати каміння, і час збирати каміння. Україна пережила дуже страшні часи безбожної влади, коли руйнувались храми, вбивали священників, вбивали представників інтелігенції, знищували селянство.  Але сьогодні час збирати каміння – будуються храми, відновлюється українська держава.

Саме тепер відбувається жорстка боротьба за незалежність і територіальну цілісність нашої України. Ми всі сьогодні молимося за душі убієнних, за наших героїв, які захищають самостійність української держави  і віримо,і переконані в тому, що обов’язково перемога буде за нами.

Шановне товариство, я користуючись нагодою, хочу ще раз привітати вас від імені Вінницької обласної Ради, від себе особисто з прекрасним, чудовим святом - святом освячення храму. Переконаний в тому, що в цьому храмі завжди буде божа благодать. Бажаю вам всім миру, здоров’я, віри, надії та любові, - сказав Сергій Свитко

Після завершення урочистостей відбулося частування гостей заходу, аматорськими колективами, виконувались божественні і патріотичні пісні.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 10:28 Переглядів: 1678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація