Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Єдина українська помісна церква – це той оберіг, який дасть нам можливість зберегти українську державність і згуртувати націю” Роздрукувати

24 серпня з нагоди Дня незалежності України в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Української Православної Церкви Московського Патріархату відбувся молебень за Україну.

Участь в колективній молитві взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, представники громадськості.

З вітальним словом до присутніх у Храмі звернувся Митрополит Вінницький і Барський Симеон, який привітав усіх вірян православної Церкви зі святом. В цей дань у Божій молитві згадали усіх загиблих героїв і мучеників, зокрема українських військовослужбовців, які загинули у зоні АТО за незалежність і соборність української держави. До присутніх у залі звернулися і керівники області та міста з привітаннями з нагоди найбільшого державного свята в Україні.

- Я щиро вітаю Вас із найвеличнішим державним святом – Днем незалежності України. Ми молимося сьогодні за мучеників наших, які загинули за українську державу, за її незалежність і територіальну цілісність. Ми молимося за український народ, за наших воїнів, які сьогодні на сході країни зі зброєю в руках захищають українську державу. Ми молимося за волонтерів, які своєю жертовною працею допомагають нашій армії. Молимося за усіх українців, за наших краян,  за українську державу. Ми молимося і за те, щоб Бог подав нам єдність, зокрема єдність народу і влади, народу і армії, єдність усіх демократичних сил задля громадського спокою, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також підкреслив важливість утворення в Україні єдиної національної помісної Церкви, як міцної запоруки єдності нації і держави: “Ми просимо у Господа Бога, щоб був міжконфесійний мир, щоб була єдність між українськими церквами. Я маю право сьогодні висловити думку багатьох українців, які хочуть бачити єдину українську помісну церкву, тому що єдина помісна церква – це той оберіг, який дасть нам можливість зберегти українську державність і згуртувати націю”.

Повернутись Створено: 24 серпня 2015 року, 12:44 Переглядів: 1775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація