Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Медичні заклади мають очолити люди, що відповідають трьом принципам: професіоналізм, порядність і патріотизм” Роздрукувати

7 травня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з трудовим колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні щодо кадрових змін в керівництві закладу.

Участь у зустрічі взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я і курортів обласної державної адміністрації Василь Паненко. Голова обласної Ради Сергій Свитко розповів присутнім працівникам лікарні про складну політичну і військову ситуацію в державі і запевнив, що обласна влада вживає необхідних заходів, щоб гарантувати безпеку, мир і стабільність в області.

Сергій Свитко зачитав присутнім текст розпорядження про звільнення Тетяни Антонець з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, у зв’язку з закінченням строку дії контракту. Крім того, було зачитано розпорядження про покладення виконання обов’язків головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні на Моравську Оксану Аркадіївну – заступника головного лікаря з медичної частини, до призначення головного лікаря цього закладу. Відтепер, персональна відповідальність за керівництво обласною дитячою лікарнею лежить на Оксані Моравській. Очільник обласної Ради підкреслив, що обговорення нових кандидатур на посади відбуватиметься прозоро, з дотриманням чинного законодавства. 

- Ми прагнемо, щоб відкрито, чесно і прозоро відбулося обговорення тих кандидатур, які претендуватимуть на зайняття вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я, зокрема у вашому медичному закладі. Я вірю в те, що трудові колективи проведуть обговорення за участі громадськості, засобів масової інформації, і висунуть достойних кандидатів. Кожен зможе брати участь у конкурсі відповідно до поданих документів. Ми прагнемо, щоб медичні заклади очолили люди, що відповідають трьом принципам: професіоналізм, порядність і патріотизм, - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що готовий допомагати у вирішенні проблемних питань, які виникають в роботі закладу.

Повернутись Створено: 7 травня 2014 року, 13:17 Переглядів: 1221

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація