Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Ми переконані, що наш Державний Прапор буде прапором перемоги над московськими окупантами” Роздрукувати

23 серпня в День Державного Прапора України у сквері на Європейській площі міста Вінниці, поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО, було урочисто відкрито інтерактивну стелу Героям Небесної Сотні та українським військовослужбовцям-вінничанам, які загинули на Майдані і у зоні АТО за незалежність і соборність української держави. На екрані стели дається опис про наших героїв-земляків, які увіковічили себе безсмертними подвигами в ім’я волі і процвітання української нації.

Участь в урочистостях взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, посадовці органів обласної та міської влади, військовослужбовці, представники громадських організацій і політичних партії, усі небайдужі громадяни.

Усіх загиблих на Майдані і в зоні бойових дій на сході України було вшановано в рамках Всеукраїнської хвилини мовчання. 

З вітальним словом виступили очільники області та міста. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав усіх присутніх вінничан від імені обласної Ради та органів місцевого самоврядування Вінниччини із Днем Державного Прапору і прийдешнім Днем незалежності України.

- Синьо-жовтий стяг є не тільки символом української держави - це символ боротьби українського народу за волю і незалежність. Під цим прапором йшли у бій і гинули Українські Січові Стрільці та воїни Української Повстанської Армії. Синьо-жовтий прапор був символом боротьби за українську державу в часи комуністичного тоталітарного режиму. Цей прапор сьогодні є символом боротьби на сході України за незалежність і територіальну цілісність української держави. Це є бойовий прапор. Ми переконані, що наш Державний Прапор буде прапором перемоги над московськими окупантами. Напередодні свята - Дня незалежності України, з яким я вас щиро вітаю, ми вшановуємо пам'ять наших героїв, які загинули за незалежність і соборність України. В честь наших героїв відкриваються пам’ятники, бюсти – вони повертаються до нас у камені і бронзі, в піснях і віршах. Але найголовніше, що вони залишаться у серцях усіх нас, вони залишаться у пам’яті майбутніх поколінь. “Не вмирає душа наша, не вмирає воля” – ці слова Тараса Шевченка яскраво свідчать про те, що в нашій пам’яті вічно житимуть люди, які поклали свої життя за найцінніше: свободу і незалежність нашого народу. Але найбільшою цінністю і пошаною до наших героїв буде побудова держави Україна: соціальної, правової, демократичної, могутньої європейської держави, щоб наші нащадки пишалися нашими героями вічно, - звернувся Сергій Свитко до усіх при сутніх на урочистому заході.

Почесне право відкрити стелу було надано дітям загиблих героїв-вінничан: сину Віктора Кулібаби-Бухова - Андрію та доньці Валентина Білошкурського - Анастасії. До щойно відкритої стели, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Героям АТО владою і громадськістю області було покладено квіти та вінки.

Повернутись Створено: 23 серпня 2015 року, 14:13 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація