6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: «Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили» Роздрукувати

3 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у продовженні дводенного семінару для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів, а також провів неформальну зустріч з учасниками навчань у режимі вільного спілкування.

Під час офіційної частини семінарських занять, організованих для 2 групи представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Сергій Свитко акцентував увагу слухачів на найважливіших питаннях щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

Зокрема, він наголосив на необхідності викорінення явища корупції в нашому суспільстві, та проведенні люстрації всіх чиновників, відповідно до норм закону.

– Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили. І органи місцевого самоврядування зобов’язані діяти в межах чинного законодавства, – наголосив голова обласної Ради.

Також у своєму виступі він детально проаналізував питання щодо реформування системи влади, виконавчої та самоврядної, внаслідок якого відбудеться, насамперед, зміна повноважень на користь громад.

Після завершення семінару, Сергій Свитко провів неформальну зустріч з очільниками територіальних громад області. В ході спілкування він озвучив свою позицію щодо деяких ситуацій, які склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в державі та, зокрема, на Вінниччині. А також відповів на всі запитання сільських голів, які стосувалися вирішення актуальних проблем громад нашого регіону.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 15:46 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація