Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили» Роздрукувати

3 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у продовженні дводенного семінару для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів, а також провів неформальну зустріч з учасниками навчань у режимі вільного спілкування.

Під час офіційної частини семінарських занять, організованих для 2 групи представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Сергій Свитко акцентував увагу слухачів на найважливіших питаннях щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

Зокрема, він наголосив на необхідності викорінення явища корупції в нашому суспільстві, та проведенні люстрації всіх чиновників, відповідно до норм закону.

– Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили. І органи місцевого самоврядування зобов’язані діяти в межах чинного законодавства, – наголосив голова обласної Ради.

Також у своєму виступі він детально проаналізував питання щодо реформування системи влади, виконавчої та самоврядної, внаслідок якого відбудеться, насамперед, зміна повноважень на користь громад.

Після завершення семінару, Сергій Свитко провів неформальну зустріч з очільниками територіальних громад області. В ході спілкування він озвучив свою позицію щодо деяких ситуацій, які склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в державі та, зокрема, на Вінниччині. А також відповів на всі запитання сільських голів, які стосувалися вирішення актуальних проблем громад нашого регіону.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 15:46 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація