Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: «Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили» Роздрукувати

3 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у продовженні дводенного семінару для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів, а також провів неформальну зустріч з учасниками навчань у режимі вільного спілкування.

Під час офіційної частини семінарських занять, організованих для 2 групи представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Сергій Свитко акцентував увагу слухачів на найважливіших питаннях щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

Зокрема, він наголосив на необхідності викорінення явища корупції в нашому суспільстві, та проведенні люстрації всіх чиновників, відповідно до норм закону.

– Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили. І органи місцевого самоврядування зобов’язані діяти в межах чинного законодавства, – наголосив голова обласної Ради.

Також у своєму виступі він детально проаналізував питання щодо реформування системи влади, виконавчої та самоврядної, внаслідок якого відбудеться, насамперед, зміна повноважень на користь громад.

Після завершення семінару, Сергій Свитко провів неформальну зустріч з очільниками територіальних громад області. В ході спілкування він озвучив свою позицію щодо деяких ситуацій, які склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в державі та, зокрема, на Вінниччині. А також відповів на всі запитання сільських голів, які стосувалися вирішення актуальних проблем громад нашого регіону.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 15:46 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація