Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили» Роздрукувати

3 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у продовженні дводенного семінару для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів, а також провів неформальну зустріч з учасниками навчань у режимі вільного спілкування.

Під час офіційної частини семінарських занять, організованих для 2 групи представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Сергій Свитко акцентував увагу слухачів на найважливіших питаннях щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

Зокрема, він наголосив на необхідності викорінення явища корупції в нашому суспільстві, та проведенні люстрації всіх чиновників, відповідно до норм закону.

– Ми повинні жити в державі, де діє сила закону, а не закон сили. І органи місцевого самоврядування зобов’язані діяти в межах чинного законодавства, – наголосив голова обласної Ради.

Також у своєму виступі він детально проаналізував питання щодо реформування системи влади, виконавчої та самоврядної, внаслідок якого відбудеться, насамперед, зміна повноважень на користь громад.

Після завершення семінару, Сергій Свитко провів неформальну зустріч з очільниками територіальних громад області. В ході спілкування він озвучив свою позицію щодо деяких ситуацій, які склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в державі та, зокрема, на Вінниччині. А також відповів на всі запитання сільських голів, які стосувалися вирішення актуальних проблем громад нашого регіону.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 15:46 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація