Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: Ми зробимо все для того, щоб зупинити негативні процеси, які є сьогодні в нашій області Роздрукувати

28 лютого за ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка відбулась робоча нарада з начальниками управлінь та директорами Департаментів обласної держадміністрації. У зустрічі взяли участь працівники виконавчого апарату обласної Ради, а також представники засобів масової інформації. Під час наради були проаналізовані проблеми, що склалися в нинішній соціально-економічній ситуації області та обговорені шляхи їх розв’язання.

Як повідомив перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Володимир Репей, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, промисловість та банківська сфера області працюють стабільно. За підсумками січня поточного року, рівень виробництва промисловості зріс на 10,9 % (в порівнянні з минулорічними показниками), що становить 4 місце в Україні.

За інформацією керівництва профільних підрозділів, безперебійно працюють всі заклади освіти, культури та охорони здоров’я. Надається необхідна медична допомога двом пораненим вінничанам – учасникам Майдану.

За інформацією першого заступника директора Департаменту соціальної політики Людмили Каратаєвої, у лютому місяці виплачено всі державні допомоги.

Як зазначив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, в повному обсязі профінансовано заробітну плату працівників всіх галузей області. Проте, залишається проблемною діяльність казначейства.

В зв’язку з цим у січні-лютому були затримки з виплатою пенсій, але в березні планують ці розрахунки здійснити своєчасно.

Також вчасно має розпочатися посівна кампанія – такі сподівання висловив директор Департаменту агропромислового розвитку Микола Неїлик.

– Всі керівники наших структурних підрозділів працюють системно та злагоджено і область демонструє приклад позитивної динаміки виробництва в усіх галузях. Тому нашим завданням є донесення цієї інформації до всього населення, – зазначив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Підсумовуючи зустріч, голова обласної Ради Сергій Свитко попросив усіх керівників вчасно інформувати його про існуючі проблеми в усіх сферах діяльності, щоб спільно шукати шляхи їх розв’язання.

 – В нинішній складній суспільно-політичній ситуації народ занадто збуджений і відбувається незаконний тиск на деяких чиновників з боку громадськості. Я вважаю, що всі процеси мають проходити у відповідності з чинним законодавством, – заявив Сергій Свитко.

– Ми проводимо наради з керівниками силових структур, плануємо зустрічі з учасниками Майдану, спільно шукаємо шляхи виходу з цієї проблеми і зробимо все залежне від нас, щоб зупинити всі негативні процеси, які є сьогодні в нашій області,– запевнив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 лютого 2014 року, 15:54 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація