6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: Ми зробимо все для того, щоб зупинити негативні процеси, які є сьогодні в нашій області Роздрукувати

28 лютого за ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка відбулась робоча нарада з начальниками управлінь та директорами Департаментів обласної держадміністрації. У зустрічі взяли участь працівники виконавчого апарату обласної Ради, а також представники засобів масової інформації. Під час наради були проаналізовані проблеми, що склалися в нинішній соціально-економічній ситуації області та обговорені шляхи їх розв’язання.

Як повідомив перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Володимир Репей, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, промисловість та банківська сфера області працюють стабільно. За підсумками січня поточного року, рівень виробництва промисловості зріс на 10,9 % (в порівнянні з минулорічними показниками), що становить 4 місце в Україні.

За інформацією керівництва профільних підрозділів, безперебійно працюють всі заклади освіти, культури та охорони здоров’я. Надається необхідна медична допомога двом пораненим вінничанам – учасникам Майдану.

За інформацією першого заступника директора Департаменту соціальної політики Людмили Каратаєвої, у лютому місяці виплачено всі державні допомоги.

Як зазначив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, в повному обсязі профінансовано заробітну плату працівників всіх галузей області. Проте, залишається проблемною діяльність казначейства.

В зв’язку з цим у січні-лютому були затримки з виплатою пенсій, але в березні планують ці розрахунки здійснити своєчасно.

Також вчасно має розпочатися посівна кампанія – такі сподівання висловив директор Департаменту агропромислового розвитку Микола Неїлик.

– Всі керівники наших структурних підрозділів працюють системно та злагоджено і область демонструє приклад позитивної динаміки виробництва в усіх галузях. Тому нашим завданням є донесення цієї інформації до всього населення, – зазначив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Підсумовуючи зустріч, голова обласної Ради Сергій Свитко попросив усіх керівників вчасно інформувати його про існуючі проблеми в усіх сферах діяльності, щоб спільно шукати шляхи їх розв’язання.

 – В нинішній складній суспільно-політичній ситуації народ занадто збуджений і відбувається незаконний тиск на деяких чиновників з боку громадськості. Я вважаю, що всі процеси мають проходити у відповідності з чинним законодавством, – заявив Сергій Свитко.

– Ми проводимо наради з керівниками силових структур, плануємо зустрічі з учасниками Майдану, спільно шукаємо шляхи виходу з цієї проблеми і зробимо все залежне від нас, щоб зупинити всі негативні процеси, які є сьогодні в нашій області,– запевнив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 лютого 2014 року, 15:54 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація