Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко на чолі делегації Вінницької області відвідав Національний Фестиваль Яблука у місті Сорока Республіки Молдова Роздрукувати

26 вересня делегація Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, на запрошення молдавської сторони, взяла участь у Національному Фестивалі Яблука, що відбувся у місті Сорока Республіки Молдова.

У складі делегації Вінниччини перебували голова Єврорегіону “Дністер”, депутат обласної Ради Сергій Татусяк, керівники сільськогосподарських підприємств області - генеральний директор ТОВ "АГРАНА Фрут Україна" Володимир Семенюк,  генеральний директор корпорації “Вінницясадвинпром” Анатолій Семенюк, директор ТОВ “Обрій” с. Строїнці Тиврівського району Андрій Багрій, представники Єврорегіону “Дністер” та обласної Ради.

Гостей та учасників дійства вітали господарі свята - голова Сорокського району Михайло Мицу та мер міста Сорока – Віктор Сеу. Завітали на урочисті заходи з нагоди проведення Національного Фестивалю Яблука Міністр сільського господарства та продовольчої промисловості Республіки Молдова Іон Сула та Посол США в Республіці Молдова  Джеймс Петтіт. На святі були також міжнародні делегації з Польщі, Румунії, Білорусі, Китаю, Туреччини, Російської Федерації тощо.

Основні заходи відбулись у Сорокській фортеці, що знаходиться над річкою Дністер. У самій фортеці було проведено дійство для гостей свята з культурно-розважальною програмою, в межах якої було продемонстровано молдавські звичаї та традиції з відзначення Національного Фестивалю Яблука.

Після завершення офіційної частини вінничани мали можливість ознайомитись із виставкою виробників сільськогосподарської продукції, що відбулась поблизу фортеці, та обговорити з молдавськими підприємцями питання співпраці.

Голова обласної Ради Сергій Свитко під час святкових заходів поспілкувався з Міністром сільського господарства та продовольчої промисловості Республіки Молдова Іоном Сулою, керівництвом району та міста, Послом США в Республіці Молдова Джеймсом Петтітом.

Довідка: Сорокська фортеця була споруджена над річкою Дністер на рубежі 15-16 століть, з метою захисту Молдавського князівства від завойовників. Вперше згадується в молдавсько-польському мирному договорі 1499 року. Історія укріплення була пов’язана з подіями Козаччини та Хмельниччини, війн з турками і татарами, кампанією польського короля Яна Собєського та прутським походом російської армії на чолі із Петром Першим. Фортеця відновлена і реконструйована за кошти Європейського Союзу. Аналоги цієї фортеці, що має риси епохи Відродження, є у різних країнах, зокрема: Кастель дель Монте (Італія), Рестормел ( Корнуол, Англія), Квінбороу (Кент, Англія) та інші. Фортеця має круглу симетричну форму та п’ять башт.

Повернутись Створено: 28 вересня 2015 року, 14:01
Оновлено: 28 вересня 2015 року, 16:26
Переглядів: 1646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація