Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко на обласному радіо розповів про діяльність обласної Ради Роздрукувати

29 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в прямому ефірі на Вінницькому обласному радіо, який був присвячений темі підсумків діяльності обласної Ради за період свого головування.

Голова обласної Ради розповів про роботу вищого органу місцевого самоврядування в області, ухвалені рішення, що сприяють вирішенню соціально-економічних і гуманітарних проблем на благо громади Вінниччини, співпрацю з територіальними громадами, першочергові заходи з реформи місцевого самоврядування, суспільно-політичну ситуацію в країні.

Від багатьох слухачів радіо-ефіру із різних куточків Вінницької області, голові обласної Ради ставилися запитання на різні болючі теми життя, які сьогодні хвилюють вінничан. Серед них  - завищені ціни на ліки, подолання корупції в органах влади, люстрацію чиновників, складну соціально-економічну і політичну кризу в Україні. А представники органів місцевого самоврядування Вінниччини побажали очільнику обласної Ради успіхів і досягнень на відповідальній посаді.

Сергій Свитко прокоментував підсумки ефіру:

- На сьогодні багатьох вінничан хвилюють не тільки проблеми особистої безпеки і добробуту, а й загальнодержавні: внутрішньополітична криза, агресія Російської Федерації, гальмування процесів всеосяжних змін в політиці і економіці, непослідовність у питаннях люстрації осіб в органах влади, що пов’язані із корупційним минулим та багато інших питань. Як голова обласної Ради, бачу своє завдання у посиленні діяльності обласної Ради в напрямку збереження усіх позитивних здобутків і започаткування нових довгострокових ініціатив, які б створили умови для соціально-економічного розвитку Вінниччини, збереження національної пам’яті та подолання негативних наслідків від дій колишнього режиму. Усі необхідні підстави для таких кроків у нас є, а головне - підтримка громади, - підсумував Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 30 квітня 2014 року, 12:14 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація