24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко на обласному радіо розповів про діяльність обласної Ради Роздрукувати

29 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в прямому ефірі на Вінницькому обласному радіо, який був присвячений темі підсумків діяльності обласної Ради за період свого головування.

Голова обласної Ради розповів про роботу вищого органу місцевого самоврядування в області, ухвалені рішення, що сприяють вирішенню соціально-економічних і гуманітарних проблем на благо громади Вінниччини, співпрацю з територіальними громадами, першочергові заходи з реформи місцевого самоврядування, суспільно-політичну ситуацію в країні.

Від багатьох слухачів радіо-ефіру із різних куточків Вінницької області, голові обласної Ради ставилися запитання на різні болючі теми життя, які сьогодні хвилюють вінничан. Серед них  - завищені ціни на ліки, подолання корупції в органах влади, люстрацію чиновників, складну соціально-економічну і політичну кризу в Україні. А представники органів місцевого самоврядування Вінниччини побажали очільнику обласної Ради успіхів і досягнень на відповідальній посаді.

Сергій Свитко прокоментував підсумки ефіру:

- На сьогодні багатьох вінничан хвилюють не тільки проблеми особистої безпеки і добробуту, а й загальнодержавні: внутрішньополітична криза, агресія Російської Федерації, гальмування процесів всеосяжних змін в політиці і економіці, непослідовність у питаннях люстрації осіб в органах влади, що пов’язані із корупційним минулим та багато інших питань. Як голова обласної Ради, бачу своє завдання у посиленні діяльності обласної Ради в напрямку збереження усіх позитивних здобутків і започаткування нових довгострокових ініціатив, які б створили умови для соціально-економічного розвитку Вінниччини, збереження національної пам’яті та подолання негативних наслідків від дій колишнього режиму. Усі необхідні підстави для таких кроків у нас є, а головне - підтримка громади, - підсумував Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 30 квітня 2014 року, 12:14 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація