Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “На Вінниччині відкривається перспектива побудови восьми заводів із сортування і переробки твердих побутових відходів” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 18 червня на нараді з питань соціально-економічного розвитку Вінницької області, яку провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, районних рад та міських голів міст обласного значення.

На нараді було обговорено проблемні і актуальні питання соціально-економічного розвитку області. Зокрема йшлося про стан очистки в населених пунктах області, утримання полігонів твердих побутових відходів та шляхи покращення ситуації.

По-перше, Сергій Свитко наголосив, що дане питання “Про хід виконання рішення 6 сесії обласної Ради 6 скликання від 15 липня 2011 року” №140 “Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Вінницькій області на 2011-2015 роки” буде винесено на розгляд сесії обласної Ради.

По-друге, голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про перспективи співпраці з іноземними інвесторами в питанні збору, сортування і переробки твердих побутових відходів у Вінницькій області. Нагадаємо, що раніше очільник обласної Ради назвав одним із пріоритетів в подальшій діяльності обласної Ради забезпечення вінничан екологічно чистими продуктами харчування і питною водою, реалізацію екологічних проектів.

- До мене нещодавно звернулися з листом представники європейської кампанії, які пропонують реалізацію екологічного проекту щодо побудови у Вінницькій області восьми заводів із збору, сортування і переробки твердих побутових відходів. Особливістю цієї програми є те, що вона повністю реалізується за рахунок інвесторів і не потребує державного фінансування. Якщо такі вісім заводів буде побудовано у Вінницькій області за кошти іноземних інвесторів, ми будемо мати суттєві успіхи у вирішенні даної проблеми. Наші майбутні партнери пропонують інвестувати у цей проект не менше 235 млн.євро. Ми готові вести перемовини з інвестором щодо вирішення цього питання. Від нас вимагається, перш за все, виділення земельних ділянок площею 3-5 га в довгострокову оренду на 49 років. Думаю, що місцеві ради мають підтримати цю ініціативу, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 10:05 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація