Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко направив звернення до голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо відповідності голови Вінницької райдержадміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо надання інформації про виділення земельних ділянок у Вінницькому районі за період з 2002 по 2014 рік та відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді.

Слід зазначити, що голова обласної Ради Сергій Свитко двічі звертався до керівника Вінницької райдержадміністрації Віктора Шмігеля з проханням надати інформацію щодо виділення земельних ділянок у Вінницькому районі фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва, тощо за межами населених пунктів відповідно до розпоряджень голови Вінницької райдержадміністрації, прийнятих з 01.01.2002 року до 01.01.2014 року.

Такий крок очільника обласної Ради викликаний великою кількістю звернень громадян до керівництва обласної Ради та складною ситуацію, яка існує у Вінницькому районі щодо питання виділення земельних ділянок громадянам, зокрема учасникам АТО.

У листі-відповіді голови райдержадміністрації Віктора Шмігеля було зазначено, що інформація, яку просить надати очільник обласної Ради, є конфіденційною. А відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

У зв’язку з цим голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до очільника облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням дати роз’яснення, яка інформація щодо виділення земельних ділянок фізичним чи юридичним особам, є конфіденційною для голови Вінницької обласної Ради, а також запропонував доручити головам районних державних адміністрацій надати Вінницькій обласній Раді інформацію щодо виділення земельних ділянок у районах фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва, тощо за межами населених пунктів відповідно до розпоряджень голів райдержадміністрацій, прийнятих з 01.01.2002 року до 01.01.2014 року.

Крім того, Сергій Свитко попросив розглянути питання щодо відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді.

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 19:56 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація