Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко направив звернення до голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо відповідності голови Вінницької райдержадміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо надання інформації про виділення земельних ділянок у Вінницькому районі за період з 2002 по 2014 рік та відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді.

Слід зазначити, що голова обласної Ради Сергій Свитко двічі звертався до керівника Вінницької райдержадміністрації Віктора Шмігеля з проханням надати інформацію щодо виділення земельних ділянок у Вінницькому районі фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва, тощо за межами населених пунктів відповідно до розпоряджень голови Вінницької райдержадміністрації, прийнятих з 01.01.2002 року до 01.01.2014 року.

Такий крок очільника обласної Ради викликаний великою кількістю звернень громадян до керівництва обласної Ради та складною ситуацію, яка існує у Вінницькому районі щодо питання виділення земельних ділянок громадянам, зокрема учасникам АТО.

У листі-відповіді голови райдержадміністрації Віктора Шмігеля було зазначено, що інформація, яку просить надати очільник обласної Ради, є конфіденційною. А відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

У зв’язку з цим голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до очільника облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням дати роз’яснення, яка інформація щодо виділення земельних ділянок фізичним чи юридичним особам, є конфіденційною для голови Вінницької обласної Ради, а також запропонував доручити головам районних державних адміністрацій надати Вінницькій обласній Раді інформацію щодо виділення земельних ділянок у районах фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва, тощо за межами населених пунктів відповідно до розпоряджень голів райдержадміністрацій, прийнятих з 01.01.2002 року до 01.01.2014 року.

Крім того, Сергій Свитко попросив розглянути питання щодо відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді.

Повернутись Створено: 30 червня 2015 року, 19:56 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація