Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко направив звернення Генеральному прокурору України Віктору Шокіну щодо бездіяльності правоохоронних органів області Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Cергій Свитко скерував Генеральному прокурору України Віктору Шокіну звернення щодо неналежного розгляду правоохоронними органами області звернень Віктора Коваленка – батька загиблого Героя України, спецназівця Юрія Коваленка.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко поінформував Генерального прокурора України Віктора Шокіна про те, що Віктор Коваленко двічі звертався зі скаргами до обласної Ради на бездіяльність правоохоронних органів області. Зазначені скарги скеровувались за належністю для розгляду і реагування до прокуратури Вінницької області у 2014 році. Проте належного реагування на звернення Віктора Коваленка, як він зазначає сам, так і не було.

Тому Сергій Свитко просить Генеральну прокуратуру України втрутитись у зазначену справу та відреагувати на звернення Віктора Коваленка  згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, що житель Бершаді Віктор Коваленко - інвалід війни ІІ групи, офіцер-підводник (служив на атомному підводному човні) у відставці, ліквідатор Чорнобильської аварії 1-ї категорії, двічі був на особистому прийомі у голови обласної Ради (про що ми повідомляли раніше) та інформував голову обласної Ради про бездіяльність місцевих і обласних правоохоронних органів щодо всебічного, об’єктивного розслідування його справи. А 16 квітня цього року під час зустрічі із очільником обласної Ради Сергієм Свитком Віктор Коваленко вже втретє звернувся із тією ж проблемою, саме через те, що немає належного реагування з боку правоохоронних органів із зазначеної проблеми.

Повернутись Створено: 23 квітня 2015 року, 17:58 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація