Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: «Наша мета – побудувати таку державу, в якій буде домінувати середній клас, і кожний громадянин житиме успішно й заможно» Роздрукувати

3 вересня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця. Кращих представників підприємництва Вінниччини привітали голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Підприємництво є локомотивом розвитку кожної держави, де переважає середній клас, бо це – загальна практика всіх цивілізованих країн світу. На жаль, у нашій державі суспільство надто диференційоване: з одного боку – кілька десятків олігархів, які в своїх руках мають практично все багатство України, і з іншого боку – бідний знедолений український народ з низькими заробітними платами, пенсіями, стипендіями. Останні події в державі – девальвація гривні та необдумані дії уряду привели до того, що ця диференціація ще більше посилилася, і ми, на жаль, сьогодні – напередодні серйозних соціальних конфліктів і, не дай Боже, третього Майдану. Але наша мета – побудувати таку державу, в якій буде домінувати середній клас, і кожний громадянин житиме успішно й заможно, адже саме середній клас є фундаментом, основою побудови демократичного європейського суспільства, – наголосив у своєму вітальному слові, звертаючись до представників підприємництва, голова обласної Ради Сергій Свитко.

Також він висловив підприємцям вдячність за їхню діяльність під час Майдану та за підтримку бійців на Сході України.

Я дякую вам за те, що ви є великими патріотами України, бо, завдячуючи підприємництву, відбулася перемога Революції Гідності, адже без підтримки підприємців наші герої-майданівці ніколи б не перемогли режим Януковича. Я також дякую вам за те, що окрім наповнення бюджету нашої держави і місцевих бюджетів, ви здійснюєте волонтерську діяльність. Коли перших півроку військових дій на Сході наша держава була неспроможна стримати наступ агресора силами армії та здійснити її матеріальне забезпечення, саме ви разом з добровольцями, як атланти, на своїх плечах утримали українську державність, – підкреслив голова обласної Ради.

Від імені депутатів обласної Ради Сергій Свитко побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів у діяльності, миру на всій українській землі, Божої допомоги у всіх добрих справах.

Також до присутніх звернувся голова облдержадміністрації Валерій Коровій, зазначивши, що «бізнес-сектор Вінниччини є найбільш прогресивним бізнесом в Україні». Він повідомив, що з першого січня 2016 року вступає в дію Угода про асоціацію України з Європейським Союзом, яка торкається всіх сфер життєдіяльності українського бізнесу і має дуже важливе значення для всіх громадян нашої держави.

З нагоди свята кращих підприємців Вінниччини керівники області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 3 вересня 2015 року, 17:22 Переглядів: 1518

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація