Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Наша мета – побудувати таку державу, в якій буде домінувати середній клас, і кожний громадянин житиме успішно й заможно» Роздрукувати

3 вересня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця. Кращих представників підприємництва Вінниччини привітали голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Підприємництво є локомотивом розвитку кожної держави, де переважає середній клас, бо це – загальна практика всіх цивілізованих країн світу. На жаль, у нашій державі суспільство надто диференційоване: з одного боку – кілька десятків олігархів, які в своїх руках мають практично все багатство України, і з іншого боку – бідний знедолений український народ з низькими заробітними платами, пенсіями, стипендіями. Останні події в державі – девальвація гривні та необдумані дії уряду привели до того, що ця диференціація ще більше посилилася, і ми, на жаль, сьогодні – напередодні серйозних соціальних конфліктів і, не дай Боже, третього Майдану. Але наша мета – побудувати таку державу, в якій буде домінувати середній клас, і кожний громадянин житиме успішно й заможно, адже саме середній клас є фундаментом, основою побудови демократичного європейського суспільства, – наголосив у своєму вітальному слові, звертаючись до представників підприємництва, голова обласної Ради Сергій Свитко.

Також він висловив підприємцям вдячність за їхню діяльність під час Майдану та за підтримку бійців на Сході України.

Я дякую вам за те, що ви є великими патріотами України, бо, завдячуючи підприємництву, відбулася перемога Революції Гідності, адже без підтримки підприємців наші герої-майданівці ніколи б не перемогли режим Януковича. Я також дякую вам за те, що окрім наповнення бюджету нашої держави і місцевих бюджетів, ви здійснюєте волонтерську діяльність. Коли перших півроку військових дій на Сході наша держава була неспроможна стримати наступ агресора силами армії та здійснити її матеріальне забезпечення, саме ви разом з добровольцями, як атланти, на своїх плечах утримали українську державність, – підкреслив голова обласної Ради.

Від імені депутатів обласної Ради Сергій Свитко побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів у діяльності, миру на всій українській землі, Божої допомоги у всіх добрих справах.

Також до присутніх звернувся голова облдержадміністрації Валерій Коровій, зазначивши, що «бізнес-сектор Вінниччини є найбільш прогресивним бізнесом в Україні». Він повідомив, що з першого січня 2016 року вступає в дію Угода про асоціацію України з Європейським Союзом, яка торкається всіх сфер життєдіяльності українського бізнесу і має дуже важливе значення для всіх громадян нашої держави.

З нагоди свята кращих підприємців Вінниччини керівники області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 3 вересня 2015 року, 17:22 Переглядів: 1635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація