Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Наше головне завдання сьогодні - зберегти мир і спокій у Вінницькій області” Роздрукувати

Про це заявив 10 липня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко під час засідання президії обласної Ради.

В питанні “Різне” засідання президії розглядалося прохання частини депутатів обласної Ради про скликання позачергової сесії облради щодо обговорення і розгляду питання скорочення посади заступника голови обласної Ради та внесення змін до її штатного розпису. Детальніше читайте тут: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-dav-doruchennya-zyasuvati-yaka-realna-kilkist-deputativ-vimagae-sklikannya-pozachergovoi-sesii-oblasnoi-radi.htm.

Питання щодо доцільності скликання позачергової сесії облради викликало бурхливе обговорення серед присутніх. Голова обласної Ради висловив власну позицію щодо цього:

- В апараті облради, дійсно, зареєстровано низу звернень однакового змісту, за підписами депутатів обласної Ради. Депутати звернулися з проханням скликати позачергову сесію обласної Ради, як передбачає чинне законодавство. Коли ми переглядали ці документи, то з’ясувалося, що підписалося 48 депутатів, а не 49, як було заявлено. Наприклад, депутат Геннадій Вацак підписався двічі. Тому, я дав доручення працівникам апарату обдзвонити всіх депутатів і з’ясувати, чи вони підписувалися під зверненнями. Є також інформація, яка потребує перевірки, що окремі депутати перебувають на відпочинку, і в телефонному режимі давали згоду на підпис. У випадку, якщо буде достатня кількість підписів, то я скерую відповідне звернення для розгляду комісією з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. В мене немає сумніву, що комісія ухвалить законне рішення, і тоді я підпишу розпорядження про скликання позачергової сесії, - зазначив Сергій Свитко.

Переконаний, те, що відбувається в обласній Раді, це - спроба певних політичних сил “підставити” Президента України. Сьогодні головне завдання в державі – забезпечити єдність всіх сил суспільства. Ми перебуваємо у стані війни, тому важливо, щоб у державі був мир і спокій. Внесення такого звернення викличе серйозний конфлікт в депутатському середовищі обласної Ради та за її межами. Окремі депутати, які підписали звернення – це колишні представники Партії регіонів, а частина депутатів – які були в свій час на Майдані. Сьогодні суспільство незадоволене відсутністю змін і вимагає звіту від тих осіб, які були в команді Януковича. Я переконаний, сьогодні скликання позачергової сесії збурить ситуацію у Вінницькій області. Цей конфлікт може призвести до непередбачуваних наслідків, зокрема і для тих депутатів, що підписали ці звернення. Ми повинні працювати в конструктивному напрямі, без політичних “розборок”. Наше головне завдання сьогодні - зберегти мир і спокій у Вінницькій області, працювати і підтримувати Президента України Петра Порошенка, - підкреслив Сергій Свитко.

Відповідно до законодавства,  голові обласної Ради надається право розгляду протягом двох тижнів питання щодо скликання позачергової сесії обласної Ради на підставі звернення третини депутатів від загального складу ради. Нагадаємо, що 15 липня 2014 року відбудеться 26 чергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання.

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 18:30 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація