Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко: «Наше завдання – розбудова громадянського суспільства» Роздрукувати

2 квітня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області розпочався короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів. Під час дводенних занять обговорюватимуться питання здійснення моніторингу щодо реалізації стратегій розвитку територіальних громад області до 2020 року, а також запобігання та протидії проявам корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. У проведенні семінару взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

У своєму виступі Сергій Свитко озвучив декілька важливих аспектів щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

– Ті події, які відбулися протягом чотирьох останніх місяців у нашій державі, призвели до зміни вертикалі влади. І ми повинні розуміти, що існує велика відповідальність новообраної влади перед суспільством. Суспільство вже сьогодні вимагає конкретних реформ щодо покращення життя і боротьби з корупцією, – зауважив голова обласної Ради.

Він зазначив, що сьогодні в суспільстві діють певні групи осіб, які намагаються проводити люстрацію, дестабілізуючи своїми діями ситуацію в державі та області. Тому завдання влади – забезпечити проведення люстрації, відповідно до норм чинного законодавства.

– Напруження ситуації можна очікувати і з наближенням президентських виборів. Тому органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронні органи мають зробити все, щоб ці вибори відбулися в правовому полі – чесно і законно, – підкреслив Сергій Свитко.

Також у своєму виступі він наголосив на важливості питання реформування органів місцевого самоврядування.

– Я переконаний, що після того, як ми пройдемо непростий, перехідний шлях, в нашій державі буде здійснено відповідне реформування влади, тому що наше завдання – розбудова громадянського суспільства. Тільки разом – громада, депутатський корпус, органи влади спроможні здійснити відповідні реформи задля інтересів територіальної громади і для кожного громадянина, – підсумував голова обласної Ради.

Сергій Свитко дав відповіді на всі запитання, що хвилювали учасників семінару, і запропонував озвучені пропозиції оформити в письмовому вигляді та передати обласній Раді для детального їх вивчення і розгляду на засіданнях постійних комісій.

Повернутись Створено: 2 квітня 2014 року, 15:37 Переглядів: 1616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація