Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Наше завдання – розбудова громадянського суспільства» Роздрукувати

2 квітня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області розпочався короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів. Під час дводенних занять обговорюватимуться питання здійснення моніторингу щодо реалізації стратегій розвитку територіальних громад області до 2020 року, а також запобігання та протидії проявам корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. У проведенні семінару взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

У своєму виступі Сергій Свитко озвучив декілька важливих аспектів щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області.

– Ті події, які відбулися протягом чотирьох останніх місяців у нашій державі, призвели до зміни вертикалі влади. І ми повинні розуміти, що існує велика відповідальність новообраної влади перед суспільством. Суспільство вже сьогодні вимагає конкретних реформ щодо покращення життя і боротьби з корупцією, – зауважив голова обласної Ради.

Він зазначив, що сьогодні в суспільстві діють певні групи осіб, які намагаються проводити люстрацію, дестабілізуючи своїми діями ситуацію в державі та області. Тому завдання влади – забезпечити проведення люстрації, відповідно до норм чинного законодавства.

– Напруження ситуації можна очікувати і з наближенням президентських виборів. Тому органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронні органи мають зробити все, щоб ці вибори відбулися в правовому полі – чесно і законно, – підкреслив Сергій Свитко.

Також у своєму виступі він наголосив на важливості питання реформування органів місцевого самоврядування.

– Я переконаний, що після того, як ми пройдемо непростий, перехідний шлях, в нашій державі буде здійснено відповідне реформування влади, тому що наше завдання – розбудова громадянського суспільства. Тільки разом – громада, депутатський корпус, органи влади спроможні здійснити відповідні реформи задля інтересів територіальної громади і для кожного громадянина, – підсумував голова обласної Ради.

Сергій Свитко дав відповіді на всі запитання, що хвилювали учасників семінару, і запропонував озвучені пропозиції оформити в письмовому вигляді та передати обласній Раді для детального їх вивчення і розгляду на засіданнях постійних комісій.

Повернутись Створено: 2 квітня 2014 року, 15:37 Переглядів: 1546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація