Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Наші відносини мають бути взаємовигідними для українського і білоруського народів” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 3 листопада на прес-конференції щодо підсумків підписання угоди про співробітництво між Вінницькою і Гомельською (Республіка Білорусь) областями.

В прес-конференції також взяли участь: начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко і заступник генерального директора ВАТ "Плазматек" Юрій Омельчук. Під час конференції йшлося про перспективи поглиблення співпраці між Вінниччиною і Гомельською областю у різних напрямах та значення угоди із Гомельською областю для територіальної громади Вінниччини.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував представників ЗМІ про підписання угоди між Вінницькою обласною Радою та Гомельською обласною Радою депутатів, про переваги її реалізації для громади області. Угода укладена строком на 5 років з правом пролонгації. Вона передбачає розширення торгівельно-економічних, науково-технічних та культурних зв’язків, зміцнення дружніх відносин, залучення інвестицій, реалізацію спільних програм та проектів. Важливим напрямом є налагодження контактів на рівні територіальних громад Гомельщини і Вінниччини.

- Переконаний, що зазначена угода має історичне значення, бо вона підписана між двома братніми народами, які мають спільну історію, культуру і традиції. Угода важлива ще й тому, що вона має певне політичне значення, адже підписана у вкрай складних для України зовнішньополітичних умовах. Український народ зробив свій вибір на користь європейської інтеграції – це залишається нашим пріоритетом. Проте, це не виключає співпрацю із білоруськими партнерами в галузі економіки, гуманітарної сфери, культури. Наші відносини мають бути взаємовигідними для українського і білоруського народів, - сказав Сергій Свитко.

   

Начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко розповів про передумови укладення угоди із Гомельською обласною Радою та можливості розширення співробітництва. Заступник генерального директора ВАТ "Плазматек" Юрій Омельчук зупинився детальніше на питаннях розвитку торгівельно-економічних відносин між українською і білоруською сторонами. Зокрема, він повідомив про діяльність українського підприємства ВАТ "Плазматек" на території Білорусі та ТОВ “Світлогорський завод зварювальних електродів”, який є виробничим підрозділом вищезазначеного підприємства. Варто зазначити, що Гомельська область має значний промисловий потенціал і посідає друге місце за рівнем розвитку після Мінська - столиці Республіки Білорусь.

На прес-конференції було повідомлено, що найближчим часом планується підписати план реалізації угоди з різних напрямів співпраці.

На запрошення голови обласної Ради Сергія Свитка планується до кінця цього року приїзд делегації Гомельської області на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком. Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області до Республіки Білорусь. З боку Вінницької області угоду підписав голова обласної Ради Сергій Свитко, Гомельської - голова обласної Ради депутатів Олег Борисенко. 

Повернутись Створено: 3 листопада 2014 року, 19:21 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація