Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Необхідно створити всі умови для розвитку бізнесу в Україні” Роздрукувати

5 вересня в приміщенні облдержадміністрації голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали підприємців Вінниччини із професійним святом – Днем підприємця та подякували за внесок в розвиток області і підтримку Збройних Сил України в умовах війни із російським агресором.

- Перш за все хотів би зазначити, що практика є критерієм істини. Та практика, яка насаджувалася комуністичною Москвою протягом 73 років окупації України, показала, що не може належним чином розвиватися держава, не може жити гідно народ, коли немає місця приватній і іншим формам власності. Коли у 1991 році була проголошена незалежність України, з’явився шанс на відродження українського народу, для розвитку економіки, бізнесу зокрема. Усі цивілізовані держави світу опираються на середній клас. На жаль, в Україні досі не сформовано середнього класу. Сьогодні існує значна диференціація в суспільстві – невелика група олігархів, які мають значні статки, а решта – це більшість громадян, які ледве зводять кінці з кінцями. В сучасних умовах крок за кроком формується середній клас. І саме підприємці є тією рушійною силою, яка, я переконаний, будує фундамент економіки української держави. Необхідно створити усі умови для розвитку бізнесу в Україні і ці умови мають відповідати європейським стандартам, - зазначив Сергій Свитко звертаючись до підприємців області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також привітав від імені депутатського корпусу представників бізнесу Вінниччини із професійним святом і побажав усіляких гараздів.

Крім того, на зустрічі було презентовано проект підприємницької ініціативи «Я для моєї громади», який представив голова громадської організації «Спілка підприємців «Стіна» Олександр Печалін. Метою проекту є об’єднання підприємців задля формування середнього класу країни і відродження української держави. Також одним із завдань проекту є допомога вінницьким військовослужбовцям в зоні АТО, пораненим, біженцям через об’єднання зусиль підприємців та споживачів.

Наприкінці зустрічі кращим підприємцям керівники області вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації за сумлінну працю, та активну громадську позицію.

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 17:09 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація