Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Необхідно створити всі умови для розвитку бізнесу в Україні” Роздрукувати

5 вересня в приміщенні облдержадміністрації голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали підприємців Вінниччини із професійним святом – Днем підприємця та подякували за внесок в розвиток області і підтримку Збройних Сил України в умовах війни із російським агресором.

- Перш за все хотів би зазначити, що практика є критерієм істини. Та практика, яка насаджувалася комуністичною Москвою протягом 73 років окупації України, показала, що не може належним чином розвиватися держава, не може жити гідно народ, коли немає місця приватній і іншим формам власності. Коли у 1991 році була проголошена незалежність України, з’явився шанс на відродження українського народу, для розвитку економіки, бізнесу зокрема. Усі цивілізовані держави світу опираються на середній клас. На жаль, в Україні досі не сформовано середнього класу. Сьогодні існує значна диференціація в суспільстві – невелика група олігархів, які мають значні статки, а решта – це більшість громадян, які ледве зводять кінці з кінцями. В сучасних умовах крок за кроком формується середній клас. І саме підприємці є тією рушійною силою, яка, я переконаний, будує фундамент економіки української держави. Необхідно створити усі умови для розвитку бізнесу в Україні і ці умови мають відповідати європейським стандартам, - зазначив Сергій Свитко звертаючись до підприємців області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також привітав від імені депутатського корпусу представників бізнесу Вінниччини із професійним святом і побажав усіляких гараздів.

Крім того, на зустрічі було презентовано проект підприємницької ініціативи «Я для моєї громади», який представив голова громадської організації «Спілка підприємців «Стіна» Олександр Печалін. Метою проекту є об’єднання підприємців задля формування середнього класу країни і відродження української держави. Також одним із завдань проекту є допомога вінницьким військовослужбовцям в зоні АТО, пораненим, біженцям через об’єднання зусиль підприємців та споживачів.

Наприкінці зустрічі кращим підприємцям керівники області вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації за сумлінну працю, та активну громадську позицію.

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 17:09 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація