Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Непосильні тарифи на послуги ЖКГ для українських громадян варто терміново переглянути” Роздрукувати

Керівництво Вінницької обласної Ради поділяє вимоги громадян Вінницької області та міста Вінниці, які вийшли на вулиці обласного центру 17-18 травня, щоб захистити свої конституційні соціальні права щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги та ціну на пільговий проїзд у транспорті.

  • Вважаю стрімке підвищення тарифів та скасування інших пільг, без врахування реального рівня життя громадян, зокрема, пенсій і заробітної плати, яку вони отримують сьогодні, неприпустимим з точки зору соціальної справедливості. Тарифи на енергоносії та інші комунальні послуги варто привести до економічно обґрунтованого рівня життя простих українців, враховуючи реальні можливості платоспроможності, або ж підняти до належного рівня зарплати і пенсії, щоб люди змогли сплачувати кошти за ці послуги без проблем для свого сімейного бюджету. Ми маємо в країні європейські ціни, європейські тарифи, але, на жаль, українські зарплати і пенсії. На моє переконання, потрібно рішуче подолати корупцію і монополію олігархів у сфері енергетики, ліквідувати усі існуючі непрозорі схеми. Реформи мають проводитися не коштом соціально-незахищених категорій громадян і слугувати збагаченню олігархів, а стати  стартом до побудови соціально справедливої держави, з дійсно європейським рівнем життя громадян, - заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, коментуючи акції протесту вінничан в обласному центрі 17 і 18 травня цього року.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також наголосив: Якщо терміново не реагувати на справедливі вимоги громадськості, ситуація може вийти з-під контролю і закінчитися соціальним вибухом із непередбачуваними наслідками для української держави. А це особливо небезпечно в період війни, яку Україна веде на сході країни із російським агресором. І це питання потрібно врегулювати терміново. Влада має почути своїх громадян. Непосильні тарифи на послуги ЖКГ для українських громадян варто терміново переглянути”.

Нагадаємо, у відповідь на численні звернення громадян,  громадських організацій області та з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка 30 квітня цього року на засіданні позачергової 37-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання було ухвалено Звернення Вінницької обласної Ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців.

Повернутись Створено: 18 травня 2015 року, 17:49 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація