Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Нікому не вдасться перемогти український народ, його прагнення до волі, свободи, мирного життя” Роздрукувати

(Завантажити звернення)

Про це на спільному брифінгу з головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником і секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим заявив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області виступили із консолідованою позицією щодо заходів безпеки на території Вінницької області напередодні 9 травня. Святкові і масові заходи з нагоди Дня Перемоги будуть обмежені до мінімуму, в зв’язку із можливими надзвичайними ситуаціями і екстремістськими діями російських диверсантів. Також було зазначено, що вживаються усі необхідні заходи для охорони південного кордону Вінницької області, збереження громадського ладу і правопорядку. У разі виникнення загрози життю і здоров’ю громадян, правоохоронні органи діятимуть жорстко і в рамках чинного законодавства.

Крім того, планується проведення навчань в прикордонних районах, що межують із Придністров’ям і Молдовою, до яких будуть долучені громадські формування області.

- Ситуація в регіоні є контрольованою. Влада забезпечує конституційний лад в області. Робиться усе можливе, щоб не допустити провокаційних дій російських терористів на території Вінниччини. Я переконаний, що більшість мешканців Вінницької області прагнуть жити у мирній державі і вболівають за те, щоб Україна залишалась цілісною і недоторканною. Нікому не вдасться перемогти український народ, його прагнення до волі, свободи, мирного життя. Ми обов’язково переможемо у цій нелегкій боротьбі, - зазначив Сергій Свитко.

 

Повернутись Створено: 6 травня 2014 року, 18:39 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація