Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко обговорив із Генеральним консулом Республіки Польща у місті Вінниці Кшиштофом Свідереком питання співпраці Роздрукувати

19 грудня відбулась зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка та Генерального консула Республіки Польща у місті Вінниці  Кшиштофа Свідерека, на якій було обговорено питання співпраці Вінницької області з воєводствами Республіки Польща.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про суспільно-політичну ситуацію в Україні і у Вінницькій області. Очільник обласної Ради Сергій Свитко поінформував Кшиштофа Свідерека про діяльність найвищого представницького органу влади в області - обласної Ради, висловив своє бачення тих політичних і економічних процесів, які відбуваються на Вінниччині та в Україні.

Співбесідники наголосили, що пріоритетним напрямом у розвитку українсько-польських взаємин є поглиблення співробітництва Вінницької області з воєводствами Республіки Польща у соціально-економічній, культурній і науково-освітній сферах. У ході розмови було зазначено про необхідність розширення співпраці області з різними регіонами польської держави, з якими уже встановлено офіційні стосунки.

Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці  Кшиштоф Свідерек привітав голову обласної Ради Сергія Свитка із традиційним українським святом - Днем Святого Миколая. Сергій Свитко в свою чергу подякував Уряду і народу Польщі за підтримку України у боротьбі за незалежність та збереження територіальної цілісності української держави, побажав миру, добра та щастя польському народу. Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками.

Повернутись Створено: 19 грудня 2014 року, 19:56 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація