Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко обговорив із працівниками і студентами навчальних закладів проблему збереження санаторіїв-профілакторіїв Роздрукувати

12 лютого відбулась зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з працівниками, студентами, членами профкомів вузів міста Вінниці щодо проблеми збереження санаторіїв-профілакторіїв при навчальних закладах.

У зустрічі взяли участь працівники освітянських закладів, санаторіїв-профілакторіїв, члени студентського самоврядування і профкомів, зокрема, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Вінницького національного технічного університету, Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського. Головна мета зустрічі з очільником обласної Ради полягала у тому, щоб знайти підтримку в керівництва області в питанні збереження матеріально-технічної бази санаторіїв-профілакторіїв і забезпечення умов для їх подальшого функціонування.

Так, попередньо на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка звернулися з листами керівники і члени профспілкових організацій вищезазначених вузів, головні лікарі санаторіїв-профілакторіїв: “Медик” ВНМУ ім. М.І. Пирогова, “Супутник” ВНТУ, “Педагог” ВДПУ ім. М.М. Коцюбинського, колективи цих закладів з проханням втрутитися в проблему фінансування санаторіїв-профілакторіїв навчальних закладів міста Вінниці, адже після внесення нещодавніх змін до чинного законодавства в галузі державного соціального страхування, зупинено часткове фінансування студентських санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування на 2015 рік.  

Працівники, члени профспілок і студенти найбільших вищих навчальних закладів міста б’ють на сполох і заявляють, що це ставить під загрозу існування ці структури взагалі. Студенти втратять можливість оздоровлення, а фаховий персонал - робочі місця. Саме на базі санаторіїв-профілакторіїв студенти мають змогу оздоровитися без відриву від навчання і реалізувати свої соціальні пільги, яких у них і так залишилось небагато.

Санаторії-профілакторії існують у місті понад 35 років і успішно надають доступні послуги молоді, яка навчається, зокрема, в питаннях профілактики і лікування хвороб, забезпечення пільговим харчуванням, тощо. В умовах погіршення  стану  здоров’я молоді і недостатнього фінансування соціальних потреб студентів, закриття санаторіїв-профілакторіїв у місті буде мати довготривалі негативні наслідки. Тому колективи просять обласну владу допомогти ліквідувати причини для соціального збурення, врятувати ці заклади для сучасних і майбутніх студентів, хоча б за рахунок  часткового фінансування з обласного бюджету. Відповідні звернення також надіслані членами колективів до керівництва української держави.

Голова обласної Ради Сергій Свитко під час обговорення цього питання зазначив, що знає про проблеми студентства й викладачів і здійснить усі від нього залежні заходи, щоб позитивно вирішити це питання в інтересах студентства Вінниці і персоналу закладів.

- Переконаний, що життя і здоров’я людини має бути головним пріоритетом в діяльності органів влади. Зроблю усе від мене залежне, щоб зберегти санаторії-профілакторії у місті. Проте, мої владні повноваження є обмеженими, тому я направив за належністю звернення до голови Вінницької облдержадміністрації для реагування щодо ваших вимог. Безумовно, треба шукати можливості для фінансування цих закладів. Збереження санаторіїв-профілакторіїв при вищих навчальних закладах - дуже важливе завдання з огляду на соціальні потреби студентів, - сказав Сергій Свитко.

За підсумками зустрічі вирішено провести спільну нараду за участю керівництва обласної Ради та облдержадміністрації, членів профкомів вінницьких вищих навчальних закладів з метою подальшого врегулювання зазначеної проблеми.

Повернутись Створено: 12 лютого 2015 року, 20:45 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація