Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко обговорив із працівниками і студентами навчальних закладів проблему збереження санаторіїв-профілакторіїв Роздрукувати

12 лютого відбулась зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з працівниками, студентами, членами профкомів вузів міста Вінниці щодо проблеми збереження санаторіїв-профілакторіїв при навчальних закладах.

У зустрічі взяли участь працівники освітянських закладів, санаторіїв-профілакторіїв, члени студентського самоврядування і профкомів, зокрема, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Вінницького національного технічного університету, Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського. Головна мета зустрічі з очільником обласної Ради полягала у тому, щоб знайти підтримку в керівництва області в питанні збереження матеріально-технічної бази санаторіїв-профілакторіїв і забезпечення умов для їх подальшого функціонування.

Так, попередньо на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка звернулися з листами керівники і члени профспілкових організацій вищезазначених вузів, головні лікарі санаторіїв-профілакторіїв: “Медик” ВНМУ ім. М.І. Пирогова, “Супутник” ВНТУ, “Педагог” ВДПУ ім. М.М. Коцюбинського, колективи цих закладів з проханням втрутитися в проблему фінансування санаторіїв-профілакторіїв навчальних закладів міста Вінниці, адже після внесення нещодавніх змін до чинного законодавства в галузі державного соціального страхування, зупинено часткове фінансування студентських санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування на 2015 рік.  

Працівники, члени профспілок і студенти найбільших вищих навчальних закладів міста б’ють на сполох і заявляють, що це ставить під загрозу існування ці структури взагалі. Студенти втратять можливість оздоровлення, а фаховий персонал - робочі місця. Саме на базі санаторіїв-профілакторіїв студенти мають змогу оздоровитися без відриву від навчання і реалізувати свої соціальні пільги, яких у них і так залишилось небагато.

Санаторії-профілакторії існують у місті понад 35 років і успішно надають доступні послуги молоді, яка навчається, зокрема, в питаннях профілактики і лікування хвороб, забезпечення пільговим харчуванням, тощо. В умовах погіршення  стану  здоров’я молоді і недостатнього фінансування соціальних потреб студентів, закриття санаторіїв-профілакторіїв у місті буде мати довготривалі негативні наслідки. Тому колективи просять обласну владу допомогти ліквідувати причини для соціального збурення, врятувати ці заклади для сучасних і майбутніх студентів, хоча б за рахунок  часткового фінансування з обласного бюджету. Відповідні звернення також надіслані членами колективів до керівництва української держави.

Голова обласної Ради Сергій Свитко під час обговорення цього питання зазначив, що знає про проблеми студентства й викладачів і здійснить усі від нього залежні заходи, щоб позитивно вирішити це питання в інтересах студентства Вінниці і персоналу закладів.

- Переконаний, що життя і здоров’я людини має бути головним пріоритетом в діяльності органів влади. Зроблю усе від мене залежне, щоб зберегти санаторії-профілакторії у місті. Проте, мої владні повноваження є обмеженими, тому я направив за належністю звернення до голови Вінницької облдержадміністрації для реагування щодо ваших вимог. Безумовно, треба шукати можливості для фінансування цих закладів. Збереження санаторіїв-профілакторіїв при вищих навчальних закладах - дуже важливе завдання з огляду на соціальні потреби студентів, - сказав Сергій Свитко.

За підсумками зустрічі вирішено провести спільну нараду за участю керівництва обласної Ради та облдержадміністрації, членів профкомів вінницьких вищих навчальних закладів з метою подальшого врегулювання зазначеної проблеми.

Повернутись Створено: 12 лютого 2015 року, 20:45 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація